Към майките на момчета тийнейджъри

  • 14 662
  • 39
  •   1
Отговори
Майки,

Вашите момчета боксерки ли предпочитат или слипове?  Ако можете, кажете предпочитани марки. А за дънките като ги обуят вижда ли се ластикът на боксерките?
Надявам се да отговорите.

# 1
  • Мнения: 25 447
Ами синът ми предпочита това, което аз му купувам.  Mr. Green
От доста време насам това са предимно боксерки, слипове има само 2-3 чифта, заради едни по-къси летни шорти.
Не се е оплакал, че му пречи ластикът. Първо, момчешките дънки не са плитки като на момичетата, а и даже и да се показват, тениските му са дълги и това не е проблем.
Марки не гледам, а само материите, държа да са чист памук. Като порасне още малко, да си купува каквото ще.

# 2
  • Мнения: 171
Боксерки предимно. Аз държа да е предимно памук и малко ликра.
Не съм забелязала да се виждат от дънките.... Thinking

# 3
  • Мнения: 1 630
Въпрос на стил е да се вижда ластика  Mr. Green  Mr. Green
Не ми допада особено,
но и на моята майка не и допадаха особено
скъсаните ми тийн дънки с нашити украси по тях. 
Пробвам да не се меся

# 4
  • гр.София
  • Мнения: 184
Определено това им харесва, това носи - дори нормални дънки задължително се свличат, но отгоре е с дълги тениски, така че ластика на боксерките не се вижда - най-много да стане гаф Joy, чудно ми е как се задържат на тия равни кръстчета - пове моя си е слаботелесен. За музиката -  newsm78 как сте

# 5
  • Мнения: 3 479
Определено това им харесва, това носи - дори нормални дънки задължително се свличат, но отгоре е с дълги тениски, така че ластика на боксерките не се вижда - най-много да стане гаф Joy, чудно ми е как се задържат на тия равни кръстчета - пове моя си е слаботелесен. За музиката -  newsm78 как сте

И ние сме от вашата партия Wink
Музиката - хип-хоп и рап.

Иначе съвсем по темата - купувам боксерки(с не много дълги крачоли), памучни, с малко еластан, за да са му по краката. Най-удобни са му на Скини и Хубер, имат детски колекции на добри цени. За радост случих и на намаление и напазарувах порядъчно. Проблемът е, че следващото зареждане ще трябва да е от мъжката колекция, защото детската вече я израстнахме (до 176см е) Rolling Eyes, а той вече подминава 180те см.

# 6
Да ви питам тогава какви цветове предпочитат вашите момчета и имате ли впечатления от марките Calvin Klein, UOMO, Adidas, Diesel - купували ли сте и какво е вашето мнение и мнението на сина ви? А когато сте забелязвали, че синът ви е със свлечени дънки и боксерките му се виждат, казвате ли му нещо?

А по повод музиката и ние сме така.

dilu дай пример за гаф, че колкото и да е смешно не се сещам  Joy

# 7
  • Мнения: 1 630
Да ви питам тогава какви цветове предпочитат вашите момчета и имате ли впечатления от марките Calvin Klein, UOMO, Adidas, Diesel - купували ли сте и какво е вашето мнение и мнението на сина ви? А когато сте забелязвали, че синът ви е със свлечени дънки

Това маркетингово изследване ли е?
Очаквам следващия въпрос да е "каква сума бихте дали за боксерки"

# 8
  • Мнения: 171
Музика -  heavy metal.
Преди бяхме само на черни тениски, сега сме само на бели.
Марка дънки,тениски, шапки, колани -  Zero или Blind.....
С маратонки Lotto сме в момента...
 Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 24 467
Той е на осем. Обаче вече има "отклонения" /приятелите са по- големи/. Предпочитанията не са към марка дрехи /у нас нямаме тази слабост, едва ли ще я придобие и той/, но: носи потници с черепи и други подобни /бели и черни/, 7/8 гащи тип военни /десен/, бельото- каквото се купи, предимно боксерки. Марката няма значение, важно е да са по тялото, памук с малко ликра.
Ако е маркетингово проучване- моля ви много- повече естествени материали, по- малко щампи.  Laughing Цената за боксери /изпреварвам въпроса/, която аз бих дала е до 8.00 лв. на бройка. Другото е лигня.  newsm48 Не си падаме в къщи по изхвърлянията, дори от финансово естество. Да кажа- мнозинство сме такива. Не гледай кой какво пише и как би дал 50.00 лв. за маркови гащета. Практиката друго показва.

# 10
  • Мнения: 3 479
Да ви питам тогава какви цветове предпочитат вашите момчета и имате ли впечатления от марките Calvin Klein, UOMO, Adidas, Diesel - купували ли сте и какво е вашето мнение и мнението на сина ви? А когато сте забелязвали, че синът ви е със свлечени дънки и боксерките му се виждат, казвате ли му нещо?


Цветове - убити, аз им викам - бозави Wink, щото са едни безцветни и ми приличат на боза - бежово, маслено зелено, кафяво, сиво и черно, разбира се. Наскоро си пожела една блузка с малко червено на нея - веднага я купих от кеф. Много е свежарска.
Иначе гореописаните марки са презрени и подминавани с отвращение. У нас култови са Бъртън, Цирка, Билабонг, Етнес, Протест и разни други такива, дето са на безобразни цени. В много от случаите качеството им хич не отговаря на цената, което ми докарва стрес при пазаруването. Дизайнът пък хич не ми се коментира ooooh!Стискам зъби и гледам да оцелея без да се ядосвам за глупости. Whistling

# 11
Галя а опитвала ли си да предлагаш някакви други, защото вкъщи е по същия начин. Харесва само някакви такива на безобразни цени, които нямат такова качество, а за другите не иска да чува. Не му били удобни и това е оправданието. И скоро ще му кажа Върви си купувай ти каквото искаш и да се оправя.

# 12
  • Мнения: 3 479
Галя а опитвала ли си да предлагаш някакви други, защото вкъщи е по същия начин. Харесва само някакви такива на безобразни цени, които нямат такова качество, а за другите не иска да чува. Не му били удобни и това е оправданието. И скоро ще му кажа Върви си купувай ти каквото искаш и да се оправя.


Пробвам се от време на време, ама нъц - пробив невъзможен Sad Вече се примирих и се надявам някой ден да се очовечи и сам да се промени.
Макар и рядко да излизаме на разходка всички заедно (обикновено той не идва), сме голяма картинка. Всички сме спретнати, сресани, в тон, освен него. Той е размъкнат, рошав, най-често комбинира кафява тениска със сиви панталони Sick . Седи като някоя кръпка на семейството. Понакога ми е толкова неудобно, изглежда сякаш сме го изоставили и не се грижим за него ooooh!

# 13
  • Мнения: 13 512
Синът ми ходи само с боксери от първи клас. Едно време му купувах на TCM, много качествено бяха. Сега вече е на мъжки марки. Ластикът  се вижда, защото дънките са свлечени или поне"паднали", но отгоре има тениска, която да скрива. Носи това, което аз му купя, но пък аз му купувам това, което той иска- в смисъл за модел.Марките ги определям аз. Ходи с маратонки предимно,има и един чифт черни спортни обувки за "официални".

# 14
  • Мнения: 2 829
Синът ми носи боксерки с широк ластик,
маратонки,
от марки не се влияе
напоследък започнах да му давам пари и той сам си пазарува дрехите Laughing
определям някаква сума и в рамките на нея се справя с пазара

Общи условия

Активация на акаунт