Споделете 68

  • 19 381
  • 990
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 677
Споделям малко по-човешки аватар на Карчева http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=1710

КАрчева нема закачате, ей!

Аз не мога да разбера, защо мине немине и все Карчева подхващате.

А що не? Карчева има застраховка против подхващане ли?

Е, то никой няма. МА Карчева е готина Wink

Добре де, защо трябва да обясняваш, че е готина? Не виждам проблема в линкването на профили или ти го виждаш, какъв е?

# 976
  • Мнения: 17 407
сопрано, нищо не обяснявам, само споделям.

# 977
  • Мнения: 4 585
Споделям яка любов и як секс
Двете тела образуват сърчице.
Елемент на садо - мъжкото държи с едни клещи на опашката си женската за тила. Няма мърдане.
Снимката е на съфорумката ни  Firebird.

# 978
  • Мнения: 1 052
Споделям поредната женска събота с прекрасна ми дъщеря, нови кроксове за малката, леко притеснение свързано с нея и ортопед, и дебелина.
Хич и не споделям устойчивостта си на жега и кефа, който изпитвам когато слънцето ме напече.
Същото важи и за бутилка Бомбай, мискинки с мискинки, с ваш'те джин-тоници ме вкарвате в разходи.
Пожелавам ви прекрасна, топла и страстна нощ.
Споделих Simple Smile

# 979
  • Мнения: 899
Споделям, че имам прекрасен татко, който ми купи Камамбер. Споделям ви и него, почти не остана.
Споделям, че съм тъжна.

# 980
  • Мнения: 1 052
Умбра, целувки, сподели Камамбера със сладко от боровинки.

# 981
  • Мнения: 899
Фрида, споделям ти по братски половината, намазана със сладко  Hug .

# 982
  • Мнения: 2 070
Кейси, споменах го защото ми направи впечатление. Торнадо, бури, гръмотевици, градусите, често говориш за тия неща. Не коментирам, само отбелязах.
За Карчева нищо оценъчно също, просто доста стряскащи аватари нагримосани са пускани тук и я засякох с този, на който ми харесва.

Ми като се е почнало с манджа да си споделя и аз моята - сос песто, маслинен пастет, домати, пъпеш, касис и френско грозде.

Дали мекушавите хора могат да се научат да отказват и да са твърди, как мислите... Не говоря за себе си или някой от форума, разсъждавам си върху едни взаимоотношения, споходили ме напоследък.

Пропуснах да ви покажа това или по-скоро коментарите към него - http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1479&sectio … id=5&id=00006

# 983
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Какво е сос песто? Много аристократично стана тука, много гурме, камамбери, боровинки, защо ли споделих за моите мравки в кухнята... Blush

# 984
  • Мнения: 2 070
Е, аристократично, на обяд ядох боб.
Пестото е: фъстъчено олио, босилек, кашу, някви сирена, борови ядки, чесън, във вид на пастет почти направено, по-рядко. подходящо за пици, спагети и филийка с доматче. слага се по малко щото накъртва на босилек ако прекалиш.

# 985
  • Мнения: 1 533
Вий ни сте хора. Заради вас ходих да чета кой каква кола кара. За последните 5 стр. не ми останаха сили. Любимата ми реплика - "За мен най-добрата кола е новата". Звучи ми като - По-добре млад, здрав и богат, отколкото стар, беден и болен.

Чудесен следобен прекарахме днес със сестра ми, децата, мъжът й и мама. На брега на Дунава, под голям чадър, темпертурата беше около 70 градуса поне. Луканката почерпи за първа заплата след майчинството.

Навън е 30 градуса. Ще си забъркам едно жинче за вечеря.

Марта чисти банята. Не смея да дишам, да не й секна ентусиазма.

# 986
  • Мнения: 4 300
При мен днес имаше две хлебарски бебета. С шезлонг, но и плебей. Да ти загъна двата трупа и да ти ги пратя, Даф? Мравките сигурно ще им се зарадват.

# 987
  • Мнения: 804
Какво е сос песто? Много аристократично стана тука, много гурме, камамбери, боровинки, защо ли споделих за моите мравки в кухнята... Blush
[/b]
"Гурме" за мравките в кухнята - сипваш тънка струйка Медикс за загорели мазнини на мястото от където се появяват гадинките.

# 988
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Рокси, те са се охранили като шопари нашите мравки, от трохите, които денонощно ръси детето. Погреби си хлебарчетата  Grinning

Бабче, не ги знам отде извират. Вече са ми част от пейзажа.

Споделете 68 навъртя 50 страници. Дали да не отмъкнем 69 под носа на Сопрано?

# 989

Общи условия

Активация на акаунт