Клюкини

  • 26 136
  • 270
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 015
Нова тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
A! Брей, че тихооо...

 Whistling

# 2
  • Мнения: 1 731

Мисля, че това е малко прекалено... Tired
Всеки има глава на раменете и решава сам за себе си къде, как и колко да пише и чете.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 21:47 от Жен Шен

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
 Laughing

Този филм е прожектиран вече... Да видим колко ще продължи форумският напън.  Peace

# 4
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ако не са милк и няколкото поставени лица, които пишат от 2-3 дни...
Всичко друго може и да съм била в живота си, но не и поДставено лице Naughty.
Както писах вече в заключената тема, точно благодарение на пишещите в този подфорум преживях, успявайки да запазя разсъдък, много тежък период в живота си. Въпреки, че формално погледнато, не съм и родител дори.
Беше ми приятно да общувам с тези, които пишеха тогава, както и с другите, които се присъединиха по-късно.
Както и да е, вече няма значение.
Надявам се поне да си запазя приятелствата.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 061
Този филм е прожектиран вече... Да видим колко ще продължи форумският напън.  Peace

Ами в последния такъв напън пишеш в момента  Mr. Green Понеже не знам дали знаеш и помниш, че навремето се отделихме от Дир.бг от "Бъдещи майки" - пък ей на, колко време вече продължава напъна, че и нови отрочета пръква  Heart Eyes
Аз нямам нито една лоша мисъл и чувство към този форум - участвах в отцепването на майките от Дир-а, сега участвам в отцепването на самотните майки от майките.
Мисля, че всички, включително и Татти, ще се съгласят с мен, че това е една съвсем нормална и логична следваща стъпка в развитието на малкото ни форумско общество.

С всички благодарности на света на бг-мамма, че ни запозна  Hug

# 6
  • Мнения: 402
Разбира се-този форум като цяло, си остава прекрасен, този подфорум в частност, винаги ще си остане СПЕЦИАЛЕН.
И именно затова беше време да му придадем друга форма.

# 7
  • Мнения: 2 863
Ако не са милк и няколкото поставени лица, които пишат от 2-3 дни...
Всичко друго може и да съм била в живота си, но не и поДставено лице Naughty.
Както писах вече в заключената тема, точно благодарение на пишещите в този подфорум преживях, успявайки да запазя разсъдък, много тежък период в живота си. Въпреки, че формално погледнато, не съм и родител дори.
Беше ми приятно да общувам с тези, които пишеха тогава, както и с другите, които се присъединиха по-късно.
Както и да е, вече няма значение.
Надявам се поне да си запазя приятелствата.

Скъпа, изобще не ставаше въпрос  за теб, а за неколцина нови ника  с по 5 постинга  зад гърба, които някак странно се опитваха да запълват празнината.
Заставам зад всяка дума на Бърди Hug

# 8
  • Мнения: 911
Разбира се-този форум като цяло, си остава прекрасен, този подфорум в частност, винаги ще си остане СПЕЦИАЛЕН.
И именно затова беше време да му придадем друга форма.

И в това няма нищо лошо.

Този период от живота ми, в който споделеното тук ми помогна да оцелея преди година, никога няма да забравя!

Нека вече спрем да си обясняваме кой какво и как направи, за да възникне и нов форум - само за родители, които отглеждат сами децата си.

А аз заставам зад всяка дума на elito!
 Peace

# 9
  • Мнения: 2 723
А аз заставам зад всяка дума на elito!
 Peace

Аз се извинявам, ама къде са думите на елито, или е имало метла междувременно Thinking

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Laughing

Този филм е прожектиран вече... Да видим колко ще продължи форумският напън.  Peace

Ивонска, имах по-добро мнение за теб
четох ти постове и така и не разбрах ти тук сега сеир ли гледаш??? какви са ти интересите и като никога не си писала до сега защо седиш и само буниш духовете? за какво ти  е на теб?
ако беше от интерес към хората, или към подфорума барем два реда да си писала...
извини ме ама ми идва в повече вече - откакто пишеш тук само подклаждаш страсти...
успокой малко топката и ако нямаш какво хубаво и ценно да напишеш то поне не пиши

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
филма ще го гледаме...кой от тук кой от там
аз се надявам клюкините да си останат клюкини...било тук или там
аз нямам каков да клюкарствам ама вярвам че ще ес намери кой...
Ако не са милк и няколкото поставени лица, които пишат от 2-3 дни...
Всичко друго може и да съм била в живота си, но не и поДставено лице Naughty.
Както писах вече в заключената тема, точно благодарение на пишещите в този подфорум преживях, успявайки да запазя разсъдък, много тежък период в живота си. Въпреки, че формално погледнато, не съм и родител дори.
Беше ми приятно да общувам с тези, които пишеха тогава, както и с другите, които се присъединиха по-късно.
Както и да е, вече няма значение.
Надявам се поне да си запазя приятелствата.

Трамерче, никой не би помислил за теб, поне според мен
приятелите са затова приятели - да останат заедно дори света да се разпадне...поне за мен де

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 08:01 от catnadeen

# 12
  • Мнения: 1 023

Ако не са милк и няколкото поставени лица, които пишат от 2-3 дни...

сполай ти 4е ме споменаваш, ма са да спрем да пишем ли?!
пусто нема как, щот съм зарината в работа и нямам време за моите си неща, та форума ми е гимнастика за клавиатурата.

най-оби4ам аз на 4исто - нема спам, нема безмислени постове - красота.
мдам.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 015
...... за неколцина нови ника  с по 5 постинга  зад гърба, които някак странно се опитваха да запълват празнината.
Грубо и несъстоятелно! Не мисля дори да го коментирам. Но е чудесно извинение за изкривяване на ситуацията. Всеки има глава на раменете си, но когато нечие решение не съответства с вашето, вече става подставено лице. Не се ли усещате поне малко?!

... Понеже не знам дали знаеш и помниш, че навремето се отделихме от Дир.бг от "Бъдещи майки" - пък ей на, колко време вече продължава напъна, че и нови отрочета пръква  Heart Eyes
Аз нямам нито една лоша мисъл и чувство към този форум - участвах в отцепването на майките от Дир-а, сега участвам в отцепването на самотните майки от майките.
Мисля, че всички, включително и Татти, ще се съгласят с мен, че това е една съвсем нормална и логична следваща стъпка в развитието на малкото ни форумско общество.

С всички благодарности на света на бг-мамма, че ни запозна  Hug
Бърди, точно ти би трябвало да имаш реални спомени от създаването на bg-mamma. Паралела с този цирк тук е меко казано неуместен. Има достатъчно история за онези времена. Който го интересува, ще прочете.
Тук никога не е било и няма да е казарма, колкото и на някого да му е изгодно да представи така нещата.
Спретнали сте си ново място - ОК! Живи и здрави и успех! Интернета е широк, има място за всеки. Чатете и там свободно, но бъдете така добри да не категоризирате пишещите тук потребители.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
Laughing

Този филм е прожектиран вече... Да видим колко ще продължи форумският напън.  Peace

Ивонска, имах по-добро мнение за теб
четох ти постове и така и не разбрах ти тук сега сеир ли гледаш??? какви са ти интересите и като никога не си писала до сега защо седиш и само буниш духовете? за какво ти  е на теб?
ако беше от интерес към хората, или към подфорума барем два реда да си писала...
извини ме ама ми идва в повече вече - откакто пишеш тук само подклаждаш страсти...
успокой малко топката и ако нямаш какво хубаво и ценно да напишеш то поне не пиши

Да припомним - това е форум и аз, както и ти - пишем където желаем! 
Какви са интересите ми не съм длъжна да ти обяснявам, а дали съм писала с този ник е въпрос, който трябваше да ти мине през ума и без помощ, но да не издребнявам...
Тези, които притежават по-добра памет знаят и коя е близка моя приятелка от пишещите тук. (обичам те, ма! Heart Eyes)
Не мисля да се оправдавам пред теб, но да ти кажа поне какво целя - да дам мнение, различно от това, с което се надъхвате и някои стигнаха далеч!

И още нещо - не ми е толкова важно дали имаш добро мнение за мен и не ме плаши, ако това вече не е така - аз съм овен и каквото мисля, обикновено не го крия. Да си мълча от сервилничене нЕма да стане, а наличието на "пенисодържател" у дома е нещо, което АЗ РЕШАВАМ как ще повлияе на участието ми във форума.

Други въпроси?

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 07:20 от ivonska

Общи условия

Активация на акаунт