Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 3

  • 34 650
  • 585
  •   1
Отговори
  • Мнения: 529

Срокове и цени за доставка:

При пускане на поръчката ще ви потвърдят срок за доставка - 1 месец, но обикновенно той е около 2 седмици.

Цената за доставка зависи от цената на поръчката ви - за стоки на стойност до $75 цената за доставка е $27.99. Точните цифри можете да видите тук

Поръчките, тежащи до 900 г пристигат в районните пощенски станции. Над 900 г се изпращат по UPS без да ви вземат допълнителни пари за експресна доставка.

Поръчката се обработва в рамките на 2-5 работни дни, след което ще получите писмо - Shipment Confirmation. Там те винаги пишат по какъв начин изпращат поръчката ви: Overseas (обикновенна поща) или UPS Air.


Мита:

За поръчките над 45 евро (или над 22 евро, ако се изпращат по UPS) се дължи 12% мито, 20% ДДС. За обувките мито е 7%, също така ще ви начислят и антидъмингово мито в размер на 16,5%, ако са произведени в Китай. Плюс ще имате разходи за попълване на митн. декларация и цесия. Разбира се, винаги има фактор късмет.


Кодове за намаления:

Много често кодовете важат само за САЩ и Канада, обаче време от време може да се намери онзи код, който наистина ще ви намали цената. Един от многото сайтове за проверка е RetailMeNot или ги потърсете в Google по Victoria's Secret Coupon Codes. Внимание! Няма работещ код за безплатна доставка до България!


Размери:
Размери на дрехи и сутиени
На обувки: 37 отговаря на 7, 38 на 8 и т.н.

Кратко упътване за пазаруването

Понеже в темата е забранено да се публикуват обяви, неуспешните си покупки можете да пуснете тук:
НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: vsecret


Предишните ни теми:
Тема 1
Тема 2
Тема 3

# 1
  • Мнения: 3 695
за сега само запис  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 7 724
Не съм си поръчвала нищо ново в скоро време, но се записвам да следя темичката.  Peace

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 20:03 от Иля

# 3
# 4
  • Мнения: 9
Хайде и аз да се включа в новата тема със стария ми въпрос от миналата.  Laughing Някой може ли точно да ми разясни както ще рече, че горнището на банския ми е "backordered"?  Shocked Мисля, че долнището е шипнато, но ако горнището не пристигне изобщо ще е доста странно.  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 529
Хайде и аз да се включа в новата тема със стария ми въпрос от миналата.  Laughing Някой може ли точно да ми разясни както ще рече, че горнището на банския ми е "backordered"?  Shocked Мисля, че долнището е шипнато, но ако горнището не пристигне изобщо ще е доста странно.  Rolling Eyes

Означава, че го намят в наличност и ще го изпратят по-късно. Би трябвало да пише и кога, до backordered винаги има дата.

# 6
  • Мнения: 9
Ами да, пише си дата и ще си изчакам да видя какво ще стане на нея, но мен ме притеснява дали има щанс изобщо да не ми го изпратят по някаква причина, при положение че го нямат в наличност.  Rolling Eyes А има ли нужда да препотвърждавам поръчката за за този backordered item? Simple Smile

FairyTale, мерси за отговора. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 529
А има ли нужда да препотвърждавам поръчката за за този backordered item? Simple Smile

Не, няма нужда.

# 8
  • Мнения: 9
Пак благодарско. Simple Smile Поуспокоих се.

# 9
  • Мнения: 1 685
 PeaceFairyTale  bouquet  bouquetстрахотно оформена темичка и албумче в добавка Hug

# 10
  • Мнения: 226
Имам 2 въпроса. Може да ви сторят тъпи,но... Първо от обувките на ВС Colin Stuard номерацията отговаря ли си. Аз съм с 39 и се чудя дали 8 1/2 или 9. И второ с дебитна карта Visa Electron на ДСК, предварително напълнена с пари, ще стане ли поръчката или задължително ми трябва кредитна. Мерси предварително Simple Smile

# 11
  • Мнения: 529
Имам 2 въпроса. Може да ви сторят тъпи,но... Първо от обувките на ВС Colin Stuard номерацията отговаря ли си. Аз съм с 39 и се чудя дали 8 1/2 или 9. И второ с дебитна карта Visa Electron на ДСК, предварително напълнена с пари, ще стане ли поръчката или задължително ми трябва кредитна. Мерси предварително Simple Smile

Половин размер отговаря на 3,5 мм. Аз бих взела 9.

# 12
  • Мнения: 226
мерси! а за картата можеш ли да ме ориентираш?

# 13
  • Мнения: 529
мерси! а за картата можеш ли да ме ориентираш?

Не, винаги плащам с кредитна. Мисля, че може и с дебитна с чип.

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Имам 2 въпроса. Може да ви сторят тъпи,но... Първо от обувките на ВС Colin Stuard номерацията отговаря ли си. Аз съм с 39 и се чудя дали 8 1/2 или 9. И второ с дебитна карта Visa Electron на ДСК, предварително напълнена с пари, ще стане ли поръчката или задължително ми трябва кредитна. Мерси предварително Simple Smile

Betty Boop, аз пазарувам с такава карта, при налични пари до сега е нямало проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт