Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хей момичета, много съм впечатлена от лосиона за забавяне окосмяването на Ейвън! Някоя от купи ли си го ве4е и имали отзиви?
Цитирай

И мен живо ме интересува! Кажете ако има ефект.
Цитирай

Варна

Аз си го купих ама съм много несериозна и не мога да кажа  Embarassed Иначе ми харесва каква гладка ми става кожата като се сетя да се намажа  Flutter
Цитирай

Аз също си купих този лосион,но не зная кога да се мажа-само след епилиране или всеки ден. newsm78
Цитирай

UK

аз ползвам на Вийт ама отскоро. пише да се слага 2 пъти на ден. мазничък ми се вижда,но мирише хубаво.
Цитирай

Аз още ползвам един от стар каталог, според мен има ефект  Very Happy сега пак си го взех, защото много рядко излиза и ме беше страх да не го изпусна и този път. В нова опаковка е, но не знам дали е все толкова добър  newsm78
Цитирай
аз ползвам на Вийт ама отскоро. пише да се слага 2 пъти на ден. мазничък ми се вижда,но мирише хубаво.
От къде го взе и колко парички, а и да какво количество е ?
Ползвам този на Ейвън ама не виждам кой знае какъв ефект. Гледах в една малка брошура на Глори такъв лосион, беше 300мл за 9.90лв
Цитирай

UK

от тука си го взех,ама сам сигурна,че и в БГ ги има навсякъде. към 15 лв. излиза,200 мл. ама дали ще има ефект не знам....някой път се чудя за какво ли ги купувам ...
Цитирай
от тука си го взех,ама сам сигурна,че и в БГ ги има навсякъде. към 15 лв. излиза,200 мл. ама дали ще има ефект не знам....някой път се чудя за какво ли ги купувам ...
Да сме с чиста съвест, че сме напправили всичко по силите ни. Понеделник ще потърся въпросното кремче Wink
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

И аз ползвам още от старият крем,хем несериозно се мажа когато се сетя,но  100% има ефект!Новият такъв крем трябва да е още по-добър!Много е икономично кремчето и би трябвало третираните участъци да се мажат ежедневно.
Цитирай

София

И аз ползвам още от старият крем,хем несериозно се мажа когато се сетя,но  100% има ефект!Новият такъв крем трябва да е още по-добър!Много е икономично кремчето и би трябвало третираните участъци да се мажат ежедневно.

И аз още мажа от стария и определено има ефект, но трябва често мазане, аз мажа сутрин и вечер.
Цитирай

Sofia

Най-хубавия и качествен лосион е на Galenic ползва се 2 пъти на ден
Цитирай

София ж.к. Надежда 1

Аз ползвам този на AVON   bouquetОбщо взето от както съм представителка на тази фирма ползвам само техни продукти и съм страшно доволна Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.