Да взема ли БНД на море с нас с дечко

  • 1 045
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 919
Накратко господинът е сигурен, че не може да живее повече с мен.
Тези дни му споделих, че двете с Марта ще ходим сами на море и той се предложи да дойде.
Детенце много ще се радва да е цяла седмица с тати.
От друга страна после пак трябва да й обяснявам защо тати е бил с нас 1 седмица и после пак го вижда през седмица за уикенда.

# 1
  • Мнения: 75
амииии,ако е добър спонсор вземи го.Само да не се наложи да му плащаш и неговите разноски.Иначе аз я направих тази грешка да иденм заедно на море като за последно.Първо докато намерим квартира с отделни легла,щото като ни видеха с дете и ни предлагаха само спални(а ,на мен не ми се обясняваше)обиколихме половината град.После никва почивка не видях,никва помощ от него.На всичкото отгоре трябваше и да го пера,абе гадна работа.Ама ти си знаеш,аз бих те посъветвала да си отидете само двете с детенце Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 8 348
а защо не му предложиш да останеш ти една седмица с нея там, а той да дойде накрая и да остане още една след теб
хем ще си прекара времето с детето, хем то ще изкара по-дълго на море

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
помня една мамапреди години отиде на море с бъдещото БНД - беше жестоко
тя се върна направо изтерзана от чувствата , които той породи в нея - не тя искаше раздялата...
после сигурно половин година таеше надежди и страдаше.....
няма да търся темата, знам я и знами майката, но е излишно да се ровим
казвам ти фактите така както се случиха при нея...
ти решаваш
пък Иса се справя чудесно с БНД-то си без да страда по него после...
примери разни, но ако той те е ЗАРЯЗАЛ и той е поискал раздялата аз не бих отишла

# 4
  • Мнения: 1 919
Може да се каже, че имам нужда сама да се уверя има ли смисъл да продължавам да се боря, да останем заедно с този човек.
А цялата история е една голяма липса на комуникация - аз си тръгнах защото не обръщаше внимание нито на мен нито на детето.
След това той направи всичко възможно за да е с нас и в момента, в който аз повярвах отново в него той каза абе трябва да се разделим, кога ще ми даваш детето.
И сега ми е адски тъпо, че не си дадохме истински последен шанс, а в момента може би вече няма смисъл.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
доста оплетено
май си правите напук
не е ясно като свърши морето кой колко ще е загазил и кой ще страда...пък може и да потръгне
занм ли при това което описваш не смея да дам съвет....всичко може да е реалност
дано вземеш правилно решение

ама така или иначе страдаш...поне рискувай...ако после страдаш поне ще си опитала всичко...да не се тръшкаш и после, че ен си дала шанс
успех и хубаво лято

Общи условия

Активация на акаунт