"Старите къщи"с.Мостово

  • 8 301
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 102
Мили мами,помагайте от комплекс "Старите къщи "  http://www.selo.bg/accomodation_details.php?id=162&sid=3063&lang=bg
ми спретнаха страхотен номер,след устна уговорка да ми запазят 30 места за 28.юни днес се обаждам да преведа капарато и  #Crazy просто се оказва,че няма места.На въпроса ми защо поне не са се обадали да ме попитат дали се отказвам троснато ми отговориха:"Ми, аз да не ви моля?" Twisted Evil Тогава аз я попитах защо не ми е поставила срок ,в които да преведа капарато за мен 2 седмици по-рано е нормално време,след като не сме говорили за друго .
Та сега трябва бързо да намеря алтернатива моля помагайте  Praynig  Praynig

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Мили мами,помагайте от комплекс "Старите къщи "  http://www.selo.bg/accomodation_details.php?id=162&sid=3063&lang=bg
ми спретнаха страхотен номер,след устна уговорка да ми запазят 30 места за 28.юни днес се обаждам да преведа капарато и  #Crazy просто се оказва,че няма места.На въпроса ми защо поне не са се обадали да ме попитат дали се отказвам троснато ми отговориха:"Ми, аз да не ви моля?" Twisted Evil Тогава аз я попитах защо не ми е поставила срок ,в които да преведа капарато за мен 2 седмици по-рано е нормално време,след като не сме говорили за друго .
Та сега трябва бързо да намеря алтернатива моля помагайте  Praynig  Praynig

село Косово - много е хубаво - мисля че можеш да им намериш сайта в автентична българия -

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 102
намерих информация,но е малко пише за 18 човека,а на мен трябва за 30....
благодаря,много е красиво  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
Жалко, че така се е получило. Ние сме ходили два пъти и си прекарахме чудесно, не сме имали проблеми никога с резервацията.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
виж в "Моравско село" - пак е по проекта Автентична България. Аз не съм ходила още там, но съм го запланувала Sunglasses

# 5
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
А Лещен?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
В Лещен има ли комплекс, който да поеме 30 души Thinking

# 7
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В Лещен има ли комплекс, който да поеме 30 души Thinking

Не съм сигурна. Когато съм ходила - имаше доста къщи, в  които имаше гости

Бих препоръчала и Фенерите, близо е до Габрово. Там със сигурност има място за 30 човека.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 294
Точно че са отделни къщи, а за компания е хубаво да са на едно място в комплекс.
Иначе едните в една къща, другите в друга, третите .........то все едно да си тръгнат по отделно на почивка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт