За пола - въпрос към майките на две и повече деца

  • 3 208
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 121
Момиче и след 14 години момче. Щастлива съм и благодаря на господ, за това с което ме е надарил.

# 61
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
И аз влизам в класиката - първото е момиче, второто момче.  Grinning

# 62
  • Варна
  • Мнения: 966
Първото е момче, второто е момиче.

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първото момче,а второто момиче Peace

# 64
  • Мнения: 1 715
Първото момче, второто момиче

# 65
  • София
  • Мнения: 11 701
Първото момче,второто момиче.

# 66
  • Мнения: 3 478
Малеее, и аз от класиката Mr. Green

# 67
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имам дъщеричка, сега чакам син. И аз съм от класиците значи  Laughing , макар че за мен класиката е обратното- първо син, после дъщеря.

Аз се надявах на още едно момиче, но вече свикнах с мисълта, че е момче, даже вече му напазарувах. Blush

# 68
  • Мнения: 1 029
Благодаря на всички, които гласуваха!
Като гледам резултатите, въобще не се очертава нещо като "класика" сред комбинациите. Явно моето наблюдение се оказва погрешно  Wink

# 69
  • Мнения: 2 910
Първото дете ми е момиченце, а второто- момче. А пък аз си мислех, че "класиката" е първо момче и след това момиче.

# 70
  • Мнения: 189
Две момичета!

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Аз пък ще съм 2-йна свекърва Mr. Green.
 Според мен няма класика ,каквито деца съм си родила ,такива ще си гледам. Никога не съм имала претенции, исках само да са живи и здрави/както всички/. Даже,когато се роди малкия се зарадвах, защото според мен ,за децата е по-добре да са еднополови.

# 72
  • Мнения: 2 960
първо- момиче,след 9 години и половина-момче!!!Да са ми живи и здрави ,бонбончетата!!!

# 73
  • Мнения: 247
Щастлива майка на две принцеси Peace

# 74
  • Мнения: 261
Я да взема и аз да се разпиша с моите двама синковци, че ние бъдещите свекърви да водим по-убедително в анкетата  Laughing Laughing Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт