Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 38

  • 26 209
  • 310
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 122
Привет от мен. След двуседмично отсъствие, поради липса на компютър( за мой ужас) Rage отново съм на линия  newsm44
Две теми изпуснах и сега като ги преглеждам виждам страхотни торти. БРАВО на всички! Поименно е абсурд да ви изброя, че ще пропусна някой. Предстои ми да правя торта на Н2О и приемам всякакви идеи.
Моля ви, помагайте. Praynig

# 46
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
как торта на вода?

# 47
  • София
  • Мнения: 2 658
момичета, даите линк как се правят лилиуми. Бях гледала май в Кухарка, но сега не го откривам. Искам да направя пробно, поне да знам да залагам на розите като не мога да се справя. Mr. Green

# 48
# 49
  • Мнения: 452
Петя,ето още един начин,но от  линка, който е дала 2в1 по-лесно стават лилиумите.От опит ти казвам но ти ще си прецениш.
http://www.kuharka.ru/viewtopic.php?p=129700&sid=db8c2e7ec27 … 875298eba0#129700

# 50
  • Мнения: 7 091
Така се нагласих, че не ми се приказва! #Crazy Нали уж щях да правя петифурите другия месец. Да, ама не! Искат ми ги за другата седмица в сряда, а ми е някаква пълна лудница на главата и не знам въобще как ще успея да направя нещо!
Дайде идеи за залети с бял и черен шоколад! Rolling Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 2 658
2в1, barcela, много благодаря

# 52
  • Мнения: 1 491
.... Предстои ми да правя торта на Н2О и приемам всякакви идеи.[/b]Моля ви, помагайте. Praynig

Стаси, може би трансфер? Но още сънувам на Пепи тортата на Н2О ... Как си бяха полегнали русалките и държаха свещички ... Не съм си я копвала, а и не помня къде да я търся, така че може би самата Пепи ще помогне  Peace


Извини ме, ако сметнеш тона ми за груб, но така се смях ... С две момчета от къде ще знаеш за "женските" детски? ...  hahaha Това е сериалче за едни момичета, които при допир с вода се превръщат в русалки ...   bouquet

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
stasi76, важното е да стигнеш до русалките. Ей сега ще направя набързо едно тяло за да видиш как става. Не ти препоръчвам легнали като моите, по-добре поседнали на островче. Ако имаш някакви стикери на H2O може да измоделираш логото както го бях направила аз.
Нека само приспя малкия и ще направя няколко снимки  Mr. Green

Иначе моята торта е в албума. Само не прави моята грешка да е толкова тъмна  Sad Ааааа и си направи мидички охлювчета... те поне стават лесно  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 7 091
Мацки, разтопеният фондан ( разтопен, изсъхнал, в/у петифури) по-малък шанс ли има да се разтопи от топлото от белия шоколад? newsm78

# 55
  • Мнения: 9 669
Предстои ми да правя торта на Н2О и приемам всякакви идеи[/color].[/b]Моля ви, помагайте. Praynig

Сложна задачка, може би от тези снимки ще ти хрумне основната идея и после - фантазия.....




# 56
  • Варна
  • Мнения: 252
dimitrina73 ,благодаря ще се поразровя по -обстойно и ще прочета.Но най-вероятно,за да няма издънки ,ще заложа на вече изпробваното.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
stasi76, пускам ти няколко снимки направени са много набързо и от бяла моделираща маса (надявам се все пак да ти помогнат)... не ми се оцветяваше в телесен цвят. Само да кажа, че при моите русалки беше телесен и отгоре ги покрих със златен оцветител разреден в малко алкохол.

   

   



Металната част с която правя да изглежда като люспички е самоделна. Намерих някакво рингче, което успях да чупя и обърна по начина който се вижда на снимка 4.
Като направиш телата ги оставяш да изсъхнат в позата, която ще бъдат. Може и бюста и ръцете да им сложиш. Като зсъхнат вече ще им направиш и сложиш главите Wink

# 58
  • Мнения: 1 122
Благодаря на всички за идеите. От утре започвам русалката.

_Пепи_
златна си.   love001

# 59
  • Мнения: 200
Много ме е срам-цели 2 теми пропуснах Embarassed-но нямах нет.Два дена не мога да Ви прочета-видях много хубави торти-куфара на Зори е страхотен  chef
Пусакам снимки на това което правих за тези 2 седмици:




Последната е за рождения ден на сестра ми.

Общи условия

Активация на акаунт