Мнение за автомобил "Тико"

  • 8 270
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Решихме да си вземем "Тико". В автофорумите не пускам тема, понеже там са хора които и касетка за хляб да им дадеш ще я подкарат. Търся абсолютно обективното мнение на хора шофирали и поддържали такъв автомобил.

# 1
  • Мнения: 606
За тротинетка замислял ли си се?

# 2
  • Мнения: 4 585
Ако сте дребни на ръст няма проблем. Първите тико-та, които се появиха у нас като таксита,
навъртяха 800 000 - 1000 000 без проблеми. Без ремонт на двигателя. Той и не подлежи на ремонт,
капсолован е. Сменят се карета и тампони по ходовата част. Много яки за градско.

# 3
  • Мнения: X
800 000 - 1000 000 - стига бе!!! Кола до живот! Жена ми ще си учи на нея и ще я ползваме за градско.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
шегуваш се за това тико нали?

# 5
  • Мнения: 4 491
Баща ми загина в катастрофа. Беше в такава кола.  Sad Не ти я препоръчвам, по принцип не струва. Ако нямате много пари, по-добре теглете кредит или карайте с обществен транспорт.  Peace

# 6
  • Мнения: 5 001
Адски слаба ламрина.И при най лекия сблъсък се смачква като хармоника.Никога не бих си взела Тико....Защитата за пътниците е нулева....Возят много твърдо...Абеее  ooooh!

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 11:23 от TheNMaster

# 7
  • Мнения: 592
добре, че не съм министър тна транспорта - ще ги забраня със закон и ще ги претопя. ГЕНЕРАЛЕН БОКЛУК!

# 8
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
приличат ми мини електрокарчета.не бих си дала парите за тико!

# 9
  • Мнения: 2 803
Също не ти го препоръчвам! Колата трябва да носи сигурност!

# 10
  • Мнения: 330
Аз имам база за сравнение... карала съм доста коли - като започнеш с голфчето и.....докъдето се сетиш. Тикото е много здрава и издържлива кола - действитено двигателят и ходовата част са издържливи и за в града с тия разбити улици е перфектно. Подръжката е евтина и е много вярно автомобилче - няма да те изостави насред път. Вярно е и, че е мъничко и че при сериозна катастрофа няма да те предпази като Волво например, но ако ще го въртиш из града - мисля, че трябва да оцениш другите му предимства.
Каквото и да решиш - успех!

# 11
  • Мнения: 575
Аз съм карала Тико едно време. Не бих повторила.
Наистина по-добре си вземете тротинетка  Joy

Колкото до сигурността, тази кола е наистина супер тънка ламаринка, имаш чувството че си вънка на пътя, а не в автомобил.

Иначе що пък да не разровиш форумите за ДЕУ, там ще прочетеш по-компетентни мнения за Тикото.

# 12
  • Мнения: 936
От колега знам, че  двигателят наистина минава много км без основен ремонт. Но този същият двигател отива директно в багажника, ако случайно те ударят отпред.

# 13
  • Мнения: 4 784
Автомобил ли каза?  newsm78 Mr. Green

# 14
  • Мнения: 80
Ако сте дребни на ръст няма проблем. Първите тико-та, които се появиха у нас като таксита,
навъртяха 800 000 - 1000 000 без проблеми. Без ремонт на двигателя. Той и не подлежи на ремонт,
капсолован е. Сменят се карета и тампони по ходовата част. Много яки за градско.
Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

Много отдавна са спряни от производство и забранени за употреба!ПРИ УДАР С 40км/ч ИМАТ 100% СМЪРТ В КУПЕТО!!

Общи условия

Активация на акаунт