Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Телевизия
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

София

У нас радио не се слуша. Но откакто почнах да ходя с колата на работа сутрин слушам Митко Павлов по Ретро радио. Много ме кефи тоя пич. Сутрин ме разсмива до сълзи. Понякога си викам тия от другите коли какво ли си казват за мен...пея си, смея се- луда съм. Вие слушате ли сутрешните блокове по радиата и кого предпочитате? /интересно ще ми е да чуя нещо и за Тройката на разсъмване Whistling/
Цитирай

И аз сутрин слушам Митко по Ретро радио, от няколко години. Много ме забавлява и отивам с настроение на работа. Освен това преди година имаше участие и на Камен Донев по същото радио, даже и диск издадоха с Иновациите на инж.Донев.
Цитирай

София

ми аз сутрин слушам спенс по n-joy на работа. ама толкоз и го слушам де... Smile важното е нещо да бръмчи.
Цитирай

София

и аз станах фенка на Митко Павлов, много ме забавлява
Цитирай

при Arctic Monkeys

Митко е готин.
обаче тези музикални на Ретро не са у ред.
 форматът позволява да се пуска толкова разнообразна музика, а се въртят едни и същи парчета, особено следобед. ooooh! колежката ми го слуша и направо ми ПИСНА от еднаква музика всеки божи ден. ooooh!
някои песни ги намразих искрено и завинаги.
Цитирай

Варна

Митко е готин.
обаче тези музикални на Ретро не са у ред.
 форматът позволява да се пуска толкова разнообразна музика, а се въртят едни и същи парчета, особено следобед. ooooh! колежката ми го слуша и направо ми ПИСНА от еднаква музика всеки божи ден. ooooh!
някои песни ги намразих искрено и завинаги.
Абсолютно съм съгласна. И на мен ми писнаха все едни и същи песни. Ама пък и Митьо хич не го понасям, слушам до осем и като почне да ми се лигави превключвам станцията (ако все още не съм стигнала до работа, което значи, че съм закъсняла Laughing)
Цитирай

Варна

Митето Павлов е супер точен, има страхотно чувство за хумор ! Не си е повярвал, като тея от "Тройка на...."
А и на външен вид става Embarassed
Цитирай

София

Става, ли???Даже много става...страшен сладур е. Ако ми падне няма да го върна в никой случай. Аз за мъже с чувство за хумор си умирам. Пък е и със сини очи...изгорял е отвсякъде Love
А тея от тройката са страшен ужас! Не стига че и тримата са страшно грозни и комплексирани от това, ами са и нагли и си позволяват да говорят простотии рано сутрин, да обиждат слушателите си и да се ебават с тях.  Crossing Arms
Цитирай

Варна

Така е, и на мен ако ми падне е изгорял отма Smile
Много повече ми 'аресва от разни сексимволи като Карамазов или Бербатов Peace
Цитирай

София

Добре, ще се съглася да си го поделим, ако ме почерпиш с едно от твойто мартини...гледах го и доста ми харесва.  Whistling
Цитирай

Варна

Ок, ще го поделим, щом е за  Митко съм съгласна да бъда  "другата жена" Smile
А мартинито го имаш - имаш супер вкус за мъже  Wink
Цитирай

Крайно ми е антипатичен на външен вид - пълен тюфлек и като поведение, но пък в "Сблъсък" го харесвам много. Явно не всяко амплоа му се отдава.  Peace
Цитирай

София

Чудесно - една конкурентка по-малко Mr. Green. А защо в Сблъсък? Той май не участва там newsm78 /ма може и аз нещо да бъркам/
Цитирай

Чудесно - една конкурентка по-малко Mr. Green. А защо в Сблъсък? Той май не участва там newsm78 /ма може и аз нещо да бъркам/

Културовед Гъмов мисля, че е той. Нали не бъркам?
Цитирай

София

Нееее, не е той! Онзи е друг. Митко води с Део "Това го знае всяко хлапе" Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора