Поведение на бебето докато суче.

  • 789
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Мили мами,нормално ли е според вас бебето докато суче да стиска силно ръцете си и да се изпъва рязко назад?Моята красавица постоянно го прави.Не суче спокойно,а все прави  такива нервни движения.Дали имам повод да се притеснявам или това е нормално?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 756
попитай в майките
но на-верочтно някой модератор ще ти премести темата

# 2
  • Мнения: 3 777
Моето бебе и рита, та се налага да му заклещвам краката между моите и му държа ръцете, защото дращи.
Почнем ли да се кърмим и той запозва да рита да дращи, голяма борба е сукането.

# 3
  • Мнения: 3 550
О, и нашето хлапе ги прави едни: Върти се, удря, скубе, забива си фините ноктенца в нежната ми плът  Grinning Тук майките описват всякакви стилове на сукане, ти само гледай .......

# 4
  • Мнения: 2 672
едната ми ареола имаше синка от впити нокти Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 3 058
Не казваш колко е голямо бебчето. Моят мина през най-различни етапи - дращене, ритане, дърпане на блузи - моята, неговата. Сега има нов хит - сутрин го кърмя легнала и той след като позасити първичния глад изведнъж се сеща, че отдавна не се е търкалял, затова се завърта рязко (без да пуска зърното  #Crazy) и се обръща по корем! Поглежда ме с усмивка 24 карата, после пак вижда гърдата и хайде пак по гръб. Посуче пак малко и пак по корем и т.н. докато не ме заболи вече много  Cry Тогава следва смяна на позата - взимам го в ръце, та да не се търкаля! Абе битка водим неравностойна  Wink

# 6
  • Мнения: 4 629
Сина ми стиска ръчички, рита, изтегля се назад, върти се,дърпа ми блузата, презрамките на сутиена, скубе ме. А аз намирам всичко това за нормално  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 807
С ръчичка търси да намери моята или пък слага нейната върху гърдата  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт