Моля за информация за АНАСТА . Бактериална инфекция.

  • 19 469
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Зравейте , мили момичета аз съм от друга тема , но виждам , че Вие ще можете да ми помогнете.
И за това си позволявам да ви се намеся в пространството.
 Аз имам дете на 10 год. и от1м. се опитваме с какво ли не да преборим една "Златна Стафилококова бактерия" не виждам изход в цялата ситуация всички казват , че са упорити тези инфекции.
Първо започна нослето , а сега са очите . Единственното което правим е да сменяме антибиотиците. Имах ме и обрив по ръцете  и гърлото ни е постоянен проблем. вече незнам какво да правя с детето си .Сама открих , че има ваксина за нашият проблем "АНАСТА" . Оказа се , че лекарите в нашият град не са работили с нея и незнаят кака да се поставя . Никой от тези при когото ходим не смей да му я постави.
Моля , ако някой от вас е имал подобен проблем и сте се справили с него пишете ми може и на лични .
P.S. Не мога да гледам повече как се мъчи детето ми и аз страдам ,а на лекарите им е все едно.

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 16:43 от sisapisa

# 1
  • Мнения: 144
ваксината се слага мускулно два пъти в седмицата в продълвение на 6 седмици, може и повече, зависи от резултатите от взетите проби. Аз страдам о акне и да кажа....не ми помогна особено. При мен проблемът е бактериален. Успех

# 2
  • Мнения: 1 959
Ваксината на Анаста се продава само в техния кабинет в София
и в ограничен брой аптеки из страната. Но да ти напиша подред...
Взема се кръв от вената и се праща в кабинета за изследване.
Резултатът е 4-5-6, така и не ми стана ясно как точно се нарича това ниво.
Здравите хора имали към 15 ниво на антитела срещу стафилококите.
Такааа, моето в началото на лечението беше 4.Много лошо-казаха.
Започнах лечение по схема. Около 15 инжекции през три дена,
после се разреждат през седмица, през месец, има още реваксинации.
Започнах в началото на октомври. Последната бих някъде през март.
Инжекциите се поставят мускулно в рамото и горната част на гърба.
Ужасно са болезнени и после стават подутини. Гадни са.
Резултатът. Имах ужасни циреи по гърба и подкожни пъпки по лицето.
Още преди тях са ме диагностицирали, че не е акне, а инфекция.
Циреите изчезнаха постепенно. Вече не ми излизат подкожни пъпки.
изобщо кожата ми доста се изчисти.
Но кръвните ми изследвания не са добри. Антителата ми са се качили на 6.
А трябвало да станат поне 12. Повторих още 3 инжекции. Сега чакам края на
месеца да се изследвам за резултата.
Много съм ровила за информация за Анаста. Мненията са противоречиви.
На някои са помогнали, доволни са, аз като цяло също.
Но има и версии, че винаги те изкарват инфектиран. Чела съм също така, че
ваксината била провален съветски експеримент. В Гуглето пише всичко...
Една инжекция е 3 лева. Един курс лечение излиза не повече от 100 лв.
Друго не се сещам...

# 3
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Здравейте,момичета.Аз съм със стафилококова инфекция и преди 7 години,щяха да ми ампутират гърдата заради незнанието на бургаските лекари.Ваксината , Доц.Георгиев и Д-р Полихронов (Национален онкологичен институт в София) ме спасиха.Имах имунитет 3 и мастит,за 1 год.направих имунитет 13,забременях и спрях ваксината,след като родих не я продължих,защото беше много болезнена и костите ме боляха.Сега отново се лекувам,с по ниски дози(заради болките в ставите),не ме болят ставите и инжекциите се онасят,само трябва да намерите кой да ви ги поставя,не са мускулни,а дълбоко подкожни.Много голямо значение има кой ви ги поставя и как,ваксината се тегли с нормална игла,но се поставя с инсулинова,така не боли много и няма подувания и зачервявания.Ако знаех как се поставя ваксината преди години,нямаше да я спра.Дано съм ви помогнала с нещо.Ако имате въпроси пишете.Приятен ден.Поздрави Ирка  bouquet

# 4
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
В Анаста работи д-р Петрова ли, Иванова ли. не е от значение. Сега е доцент. Преди 16 години лекуваше дъщеря ми от стафилококи, та си остави ръцете и краката с нейното лечение и серуми. Резултатът от лечението на бебето беше повече от нулев. Накрая си намерихме белгийски бебешки антибиотик, името му е Стафиломицин или Антистафиломицин, вече не помня точно. С един курс на лечение от 5 дни избихме стафилите. Та ви пиша всичко това, за да сте наясно, че ходенето в Анаста е безполезно и скъпо, защото се намира на гърба на географията.

# 5
  • Мнения: 1 959
Пак да се разпиша.

След курса на лечение-ЕДНА година-резултат-нулев!
Английското ми Джи-Пи се хвана за главата с тази идея
за ваксина!, не антибиотик, не лечение, а ваксина!
И за имунитета.. и прочието глупости, които ми надрънкаха в Анаста.
Инфекцията се лекува с антибиотици.
А същинското лечение трябва да се насочи, не към стафилококите,
които са естествени за човешкия организъм, а към това, което е
отключило инфекцията!
Тук ме оправиха с обикновени антибиотици и диета, толкова.
Не знам какво толкова има във ваксината на Анаста.
Но тя не лекува. Само временно подобрява положението.
Надявам се не са ми нанесли някакви по-трайни поражения..

# 6
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Когато родих втората си дъщеря веднага след изписването от родилния дом я изследвах за стафилококи. Намериха се в очите и носа. Лекувахме ги с капки за очи и нос, май дори и не бяха антибиотици. Излекува се. Един доктор ми каза, че стафилококите действително си живеят в човешкия организъм и докато не предизвикат клинична картина не се пипат, за да не се получи устойчив щам. Така че не се връзвайте да ходите в Анаста. Аз тази ваксина я давах на бебето и на гънките на крачетата се вдигнаха такива мехури, че не е за приказка.

# 7
А как е латинското наименувание на Стафиломицина. А аз като дете се лекувах с него от стафилококи и само той ми помогна, но си го купихме от франция.

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
И ние го взехме от Франция.
Ние имахме бебешкия вариант в сашета,
другото беше прахче, което се разтваряше
във вода и беше годно 24 часа - с него се мажат
поразените места и пудра за поръсване след
изсъхването на водния разтвор.
Попитай в аптеките. Те си имат лекарствен справочник, а
освен това могат да питат в складовете.

А как е латинското наименувание на Стафиломицина.
Сещам се, че в Здравния има един магистър- фармацевт -
Антон Вълев, пише в темата за ревматоидния артрит. Може
да го питаш, много е вежлив и винаги отговаря. Успех  Peace

# 9
Намерих го Staphylomycin. С този антибиотик преди 13 години се оправих от стафилококи в много тежка форма. За съжаление го няма в нашата мрежа и нашите лекари не го знаят. Анаста е пълна глупост те инжектират жив серум и не се знае какъв ще е ефекта. Намерете си го произвежда се в Белгия има го и във Франция.
http://196.33.159.102/1960%20VOL%20XXXIV%20Jul-Dec/Articles/01%2 … D-WILL%20TRIP.pdf

# 10
  • Мнения: 478
Анаста е измама, не ходете нито е лаборатория по регистрация ..нито действително провеждат такъв тест 'антистафилолизинов титър' - какъвто в света няма признат ..а за хигиената в сградата им да не говорим и за хигиената на венепункция която правят за да ви вземат кръв за измисления несъществуващ тест.
Отидете с икономическа полиция ..хеи .. камери и медии, някой трява да спре тази немърлива измама веднъж завинаги.
Аз ходих там, имах изследвания на всекакви секрети ..нямах никакви пъпки ..секретите ми не показваха никакви стафилококи, и там наглеците ми нагласиха измислен резултат - май месец '08 резултата им се разчиташе така: реф.стойност норма до 1, на мен ми нагласиха резултат '3' като врачки по телефона и почнаха да ме подпитват какъв ми бил проблема за да търся услугите им  ...че с този резултат според тях трябвало да съм с 'пъпка до пъпка', а сега вие като говорите за други референтни стойности и числа резултат, явно тази пасмина си измислят всяка година различни реф.стойности и пълни идиотии за манипулиране.

Целият НЦЗПБ(национален център по заразни и паразитни болести) е запознат че са измама тези в Анаста и никой нищо не прави, а в това време сумати неориентирани други лекари като ревматолози включително се връзват на лъжите им и си пращат пациентите на този изключително рискован за здравето на ревматично болният пациент процедури и несъществуващ тест.

просто забравете за идеята анаста, или ако ще ходите - ходете с полиция ..хеи и медии, изискайте пред камерите да се заснеме имерването на измисленият стфилолизинов титър и кой в бг с какви документи ги е  пуснал да практикуват, умолявам ви!

# 11
Аз пък съм доволен от Анаста. Ходих по какви ли не специалисти и не можаха да ми помогнат в НЦЗПБ пък ми казаха , че било нормално да имам стафилококи. В Анаста си направих курса на лечение и проблемите с циреите приключиха, а ставите ми престанаха да се подуват. Хигиената им е отлична, само дето сградата им е зле изглеждаща. Курса на лечение е продължителен но трябва да си упорит. Хората бяха любезни. Доколкото разбрах са бивши служители на НЦЗПБ излезнали на частна практика преди години. Ваксината се произвеждала от около 30-40 години.

# 12
  • Мнения: 1 959
Ваксината се произвеждала от около 30-40 години.

Да, отхвърлен българо-руски проект на академията на науките.

в НЦЗПБ пък ми казаха , че било нормално да имам стафилококи.

Това ми каза и английския ми лекар...

Проблемът с Анаста за мен, че никой не знае в крайна сметка какво има в тази ваксина.
Няма елементарно садържание, никой не те информира за странични ефекти.
Не се продава нормално в аптеките, по-скоро като някакъв наркотив-само избрани знаят и доставят..
Никой не знае в бъдеще дали няма да се прояви нещо.
Та това е нещо, което си бих една година, да ме пита човек с какъв акъл.
Тази ваксина трябва да се забрани до пълното изясняване на какво е и как лекува.
Лично мнение Peace

# 13
  • Мнения: 1
Намерих го Staphylomycin. С този антибиотик преди 13 години се оправих от стафилококи в много тежка форма. За съжаление го няма в нашата мрежа и нашите лекари не го знаят. Анаста е пълна глупост те инжектират жив серум и не се знае какъв ще е ефекта. Намерете си го произвежда се в Белгия има го и във Франция.
http://196.33.159.102/1960%20VOL%20XXXIV%20Jul-Dec/Articles/01%2 … D-WILL%20TRIP.pdf

Бихте ли дали повече информация за тоз антибиотик. Дали е подходящ за деца и свободно ли може да се купи от Франция? Кой Ви го предписа в точните дози ?

# 14
  • София
  • Мнения: 401
И аз се интересувам от белгийския антибиотик.Някой има ли повече инфо за него?От коя група е?Малката ми дъщеричка има МРСА(Метицилин резистентен стафилокок ауреос).

Общи условия

Активация на акаунт