Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ако някой е попадал на форум в който различни работодатели обменят идеи, мнения относно закони, проблеми с персонала и друга полезна информация би ли могъл да ми помогне с линк? Рових се днес много, но все попадам на форуми, в които се обсъждат работодателите.

Много, много благодаря!!!
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Съмнявам се, че работодатели имат време да форумстват. Поне онези, които познавам, не разполагат с такова.
Цитирай

През девет форума в десети

Обикновено работодателите си назначават хора, които да се оправят със законите и персонала.
А тези, които сами се занимават, едва ли ще рискуват да пишат по форумите какви ги къдрят в сивата икономика...  Whistling
Цитирай

София

Да, по принцип е така...... Smile
Цитирай

А аз се чудя има ли форуми на профсъюзните деятели. Имам да им казвам някои неща...  Mr. Green  Whistling
Цитирай

София

Ще прегрее сайта според мен........... Laughing
Цитирай

их, а форум на "Топлофикация", на Софийска градска община, на МОН?
Чакай, че се размечтах.
Цитирай

их, а форум на "Топлофикация", на Софийска градска община, на МОН?

На Софийска градска може и да има. Нашата Община си има форум, синът ми беше писал нещо до кмета, имаше отговор (може би и резултат).  Laughing
Цитирай

Ямбол

Тук съм срещала разни дискусии на работодатели и техните счетоводители, по-често мненията са на вторите.
Цитирай

Peace
Цитирай

Съмнявам се, че работодатели имат време да форумстват. Поне онези, които познавам, не разполагат с такова.

Жените им имат, де!  Wink
Цитирай

Тук съм срещала разни дискусии на работодатели и техните счетоводители, по-често мненията са на вторите.

Това е счетоводен форум.
Цитирай

София

Това е счетоводен форум.

И аз само за този се сетих. Счетоводен е, но работодателите питат за всякакви проблеми с работниците, закони, трудово - правни отношения и т.н.
Цитирай

София

Благодаря на всички ви!!!   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.