Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В тъмната гора.

Мнения: 1 662
Много ми е спешно, ако може някой да ми отговори - правят ли се осигурителни вноски по време на отпуск за временна нетрудоспособност, т.е. върху самото обезщетение за временна нетрудоспособност поради общо заболяване. За 1-вият ден знам, знам и за процента здравни осигуровки, искам да знам социални дали се начисляват. Другото, което ме интересува, къде в нормативната уредба е засегнат този въпрос, ако може точно да ми цитирате, кои нормативни актове да разгледам.
Предварително ви благодаря!  bouquet
Цитирай

София

Мнения: 2 384
Samo zdrawna, 3.6% wyrhu 220 lewa. Drugo ne!
Цитирай


Мнения: 382
внася се само здравна и си виж КСО
Цитирай

В тъмната гора.

Мнения: 1 662
Да, чл.9,ал.2,т.2 от КСо.
Благодаря.
Цитирай

космополитно

Мнения: 940

Привет! И аз имам сходно питане, касаещо непозната ми материя - само леко преформулирам въпроса на Мешел:
 Интересува ме при ТЕЛК и трудова ангажираност по трудов договор КАКВИ ОСИГУРОВКИ СЕ НАЧИСЛЯВАТ И УДЪРЖАТ? В КАКВИ ПРОЦЕНТИ? КЪДЕ В НОРМАТИВИТЕ Е ПОСОЧЕНО?
Сърдечно благодаря за отговорите! newsm51


Много ми е спешно, ако може някой да ми отговори - правят ли се осигурителни вноски при временна нетрудоспособност...Другото, което ме интересува, къде в нормативната уредба е засегнат този въпрос, ако може точно да ми цитирате, кои нормативни актове да разгледам.
Предварително ви благодаря!  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.