Наистина матиращ крем!

  • 76 933
  • 378
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Aми на мен ми действа много добре Sebium на Bioderma. Преди да го нанеса ползвам и водата-лосион от същата серия, много съм доволна. За нея пише, че има някаква нова специална съставка, която "подобрява качеството на себума".
И аз използвам това + флуида - 50+ като слънцезащитен - ДОВОЛНА СЪМ
Пробвала съм и този на Елея - мин. година и един на Евелин - мотиращ с UV защита - и той не беше лош.
Има на Revlon фон дьо тен с мат. ефект и фактор за защита  Peace

# 16
  • Мнения: 158
Аз съм с матиращия на Нивеа, после нанасям прахообразна пудра Севънтийн и след 2 часа кожата ми лъщи все едно е мазана с олио Tired
Ще взема да пробвам и аз тази ЕЛЕА

# 17
  • Мнения: 5 001

А Нормадерм наистина матира много добре, но на мен ми създаваше така любимия "кир" ефект  Sick И не става за основа за грим- лично мнение.[/b]
Уф,тия най ги мразя....Много неприятно наистина..... Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 4 493
Имам тестер на Луминак - крем - матиращ и подхранващ - ползвам го втори ден и никак не е добре, но ще пробвам и втория тестер и тогава ще си го купя.
Учудвам се че рискувате да купувате кремове които не сте пробвали - визирам момичето с Юсерина  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Към продуктите на Виши имам алергия и то тежка.
Еucerin Hydro-Protect Matt SPF15 e моят, но мисля, че abs има предвид другия от зелената серия, който е за лечение на акне. Моят е от серията за чувствителна кожа.

# 20
  • Berlin
  • Мнения: 11 228
уф, да, той дори е за акне.. ми аз съм голяма шматка в такъв случай.
това е неуспешната ми покупка:
като консистенция е ок, точно крем -гел е, но смърди и не матира толкова добре. ако ми намалеят черните точки, може да се изкажа по-ласкаво за него, но не знам дали да продължавам да го ползвам. нямам акне, от време на време ми избива по някоя пъпка на брадичката, когато не си почиствам лицето всеки ден.

# 21
  • София
  • Мнения: 68
Още един глас за Елеа.Много съм доволна от крема.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм с матиращия на Нивеа

Матиращият на Нивеа е много по-добър от този на Юсерин, колкото и да не мога да повярвам  Crossing Arms

уф, да, той дори е за акне.. ми аз съм голяма шматка в такъв случай.
това е неуспешната ми покупка:
като консистенция е ок, точно крем -гел е, но смърди и не матира толкова добре. ако ми намалеят черните точки, може да се изкажа по-ласкаво за него, но не знам дали да продължавам да го ползвам. нямам акне, от време на време ми избива по някоя пъпка на брадичката, когато не си почиствам лицето всеки ден.

За този аптекарката ми каза, че така силно матирал и изсушавал, че чак кожата се лющела, а ето че при теб не матира... ooooh!

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На мен гелчетата на Юсерин ми правят кир ефект. Sick

# 24
  • Berlin
  • Мнения: 11 228
аз го слагам само на челото и брадичката - там ми е мазно и не виждам кой знае какво (но аз го ползвам от вчера, не знам дали има значение). ще пробвам на бузите утре сутрин, да видя какво ще стане. няма кир при мен.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 779
Uriage - зеленият крем за мазна/смесена кожа, това толкова матира, че ако кожата ти е по-скоро смесена отколкото мазна, може и да се олющиш на 3тия ден. Макар че сега са и жеги, може би трябва да го пробваш. Няма фактор, така че ще трябва да мажеш още някакъв отгоре.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
аз го слагам само на челото и брадичката - там ми е мазно и не виждам кой знае какво (но аз го ползвам от вчера, не знам дали има значение). ще пробвам на бузите утре сутрин, да видя какво ще стане. няма кир при мен.

При мен също кир няма и как да има, като все едно съм взела крем за суха кожа  ooooh!
Ако матира добре, то ще проличи веднага. Не е нужно да се ползва дълго време.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Uriage - зеленият крем за мазна/смесена кожа, това толкова матира, че ако кожата ти е по-скоро смесена отколкото мазна, може и да се олющиш на 3тия ден. Макар че сега са и жеги, може би трябва да го пробваш. Няма фактор, така че ще трябва да мажеш още някакъв отгоре.

Това пък за пръв път го чувам  Blush
Медицинска козметика ли е?

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Обиколих няколко аптеки, но никъде нямат тестери  Crossing Arms Исках да пробвам Себиум на Биодерма, Ла Рош Посей Ефаклар, но аптекарките само мигат на парцали...Една даже ми изнесе лекция защо нямало тестери. Добре, че се натрупа опашка та се освободих  Laughing
В крайна сметка успях да изкрънкам само тестер на Нормадерм, към който съм алергична   Rolling Eyes
Къде ги намирате тези тестери, бре хора?
Що се отнася до Елеа - има три продукта с матиращ ефект и съвсем се ошашавих - гледах умно, но нищо не взех.

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 15:10 от Н а т и

# 29
  • Мнения: 1 952
Елеа съм ползвала, защото ми го хвалиха, но ефект нямаше.
Сега съм с Нормадерм, малко по-добре, ама към обяд пак ми мазнее лицето.

Общи условия

Активация на акаунт