непрекъснато иска да е с мен

  • 1 668
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Моята 6г. калпазанка пък от малка тормози упорито баща си.Просто си е внушила ,че той е като другарче за игра и само да го види на вратата и започва да вади разни пъзели не се сърди човечета,след това се рита топка в коридора,след това се кара колело и въобще цялото му свободно време го уплътнява.Сутрин пък скача в нашето легло,мен ме пъди от него и чака приказки,в серии измислени от татко и.А бе мира няма човека от нея.Просто си е въобразила ,че той отговаря за нейното забавление и това е.Не, че на него не му е приятно,но тя е прилепнала за него през цялото му свободно време и никой друг не може да го доближи.
Никол,не знам при вас как е,но при нас, Естел свързва баща си основно с игра,за всичко останало или се справя сама ,или търси мен.По същият начин обсебва и батко си,ако го набара в къщи де.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 154
Ние пък имаме друг проблем. Ако решим да идем от едната стая в другата (аз и дъщеря ми, или мъжът ми и дъщеря ми), тя започва да пищи: "За ръчичка, хвани ме за ръчичка". Ок, няма проблем. Ама въпросът е, че докато тя се накани да стане, да си обуе пантофите, да се натутка... ние вече сме отпрашили, щото все някаква работа си имаме, и естествено бързаме да си я свършим. И се почва един луд рев, едно пищене, едно напъване... И така, докато не се върнем да я хванем за ръчичка. Иначе изобщо не е болезнено привързана към нас, дори като излезем тръгва да бяга към люлките, хич и не се сеща за нас. И това го прави от няколко месеца, говорили сме, обяснявали сме и 100 пъти, че може и сама да дойде до другата стая, но не, тя си знае нейното.

# 17
  • Мнения: 1 966
....ето, снощи се прибираме, с 5 торби съм, бързам всичко да сложа в хладилника, пишка ми се, почва да вали и трябва да събера прането, а тя пищи аз да я събуя. баща стои и я моли той да я събуе, а тя реве като одрана на живо. полудях. полудях просто Twisted Evil
Таткото отива да събира прането, а мама в тоалетната, детенце спокойно да изчака мама да излезе и ще я събуеш, нещо такова  Hug ама период е де, ще мине. И не полудявай, щото това ги дразни дечицата и може повече да продължи /инатят се/, по-скоро покажи че не те бърка с нищо това, но просто ще изчака, докато влезеш в тоалетната и после ще й помогнеш  Peace
Докато са малки си обичат навиците и като им се промени нещо, ужасно им е трудно, разваля им се малкия свят, просто сигурността я чувстват в тези навици. Но е период, отминава  Mr. Green моя син също мина през това, сега е на "изчакай ме" като при TessaMon, но мисля че дойде от постоянното съревнование - кой ще е пръв /то пък иначе не мога да го накарам нищо да направи  Thinking /

# 18
  • София
  • Мнения: 203
Същото е и при нас, затова не мога да ти дам съвет, единственото е, че съм забелязала, че когато таткото се постарае, нещата се подобряват, значи извода е, че решението е в техни ръце /на татковците де/, малко да се понапънат. Защото иначе и аз откачам на тая тема - особено вечер, когато каже собственически "Хайде, мамо, да си лягаме", а на мен ми се гледа поне един филм, щото знам, че легна ли с нея, край, и аз ще заспя, а баща й доволно си се разтегне на канапето и като му хвърля убийствен поглед, и той сладко вдига рамене, демек "Ми детето теб иска" Crazy Не се оплаквам, помага ми за доста неща, но по принцип е хубаво ако се редуват 2 мата родители, за да може всеки поравно да си поема малко глътка въздух.

# 19
  • Перник
  • Мнения: 396
Ние сме по-малки, но сме в същото положение. Когато мъжа ми си е в къщи стои при него за малко и пак започва само при мен да идва. Непрекъснато ме дърпа да го гушна и да си играем. Кога има и други хора около нас, ако не съм до него започва един рев ... Понякога наистина ми писва. Но той непрекъснато е с мен, може би затова е такъв.

# 20
  • Мнения: 84
Всички деца явно минават през такъв период. Дъщеря ми е същата. Когато е с мен - добре. Но когато е с баба почва да вика ДЯДЯ. Отива при дядо си и ако той не и обърне внимание почва да вика ТАТИ. Ако и той има работа вика БАБА. И така може с часове да обикаля от един член на семейството в друг. Проблемът е, че не си играе с човека, когото вика. Целта на дъщеря ми е била да ни събере в една стая и всички. Това го разбрах случайно. Събрахме се всички в кухнята и тя започна да се радва, да си върти дупето и да си "говори" нещо. Беше ужасно щастлива. От тогава насам почне ли да изрежда кого иска /ако имаме възможност/ събираме се в хола и започват нейните циркаджийски номера #Crazy Цялото семейство и се радваме, но спира абсолютно всички задачи. Вманиачи се на тема "ВСИЧКИ ЗАЕДНО". Е да се надяваме този период да отмине по бързо.

Общи условия

Активация на акаунт