Жега РУСЕнци мори, а хлебарките напротив- порастнаха дори!

  • 13 976
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14 133
ЧРД на Доби на kabzimalka!
Да ти е жив и здрав юнака,много радост да ти носи!
Весело детство!!!!  Heart Eyes  bouquet

# 286
  • Мнения: 4 406
някой, който има кабелна КИС моля да ми запише новините довечера!!!!!! независимо дали на видео или ДВД!!!!!


честито на Добчо!!!

# 287
  • Мнения: 410
ЧРД на Доби на kabzimalka!

# 288
  • Мнения: 169
Хелоу мацки,
Честит РД на Доби!

Моля майките на девойки да споделят къде в Русе е най-доброто място, където да пробия ушите на моята дивачка, че мислим за РД-то на есен да я извършим тази процедура. Вашите деца стояха ли, боля ли ги и имаше ли проблеми след това? Мен малко ме е страх и се чудя как ще я държа без да мърда. Чувала съм че на някои места отказват да пробиват на деца между 1 и 3 г., защото могат да мръднат и дупките да не са на точното място. Ако някой е пробивал на около 2 годишно дете да каже как е подходил.

# 289
  • Мнения: 2 035
Честит Рожден Ден и от мен на Доби!

tonitta, съвета ми е задължително в здравно заведение/от педи знам, че я извършват тая процедура хирурзите/, тъй като аз се напатих миналата година и дълбоко съжалявам че преживях тоя кошмар, и не я заведох където трябва. Дупнаха и ги в хрущяла над мидката при условие, че и стисках яко главичката и детенцето не е мърдало изобщо, а иначе "козметичката" /ако мога така да я нарека/ беше белязала мястото точно където трябва  #2gunfire Изживяването и за нас и за малката беше кошмарно, махнах и обичките на същия ден, за да не ме плюе като порасне защо и са там дупките ....

# 290
  • Мнения: 706
Честито на Доби и от нас Hug

За мамите на пораснали /навършени8г./ дечица инфо:на басейна в "Дружба" се организира безплатен курс по плуване.Всеки работен ден ,до края на месеца,3групи; 8,9 И 10 ч.
желаещите в понеделник ,с бележка от личня лекар ,могат да отидат направо там.Осигуряват шапки.Занятието е 45мин.

# 291
  • Мнения: 3 214
Честито на Доби! Да расте здраво, палаво и умно дете!

# 292
  • Мнения: 1 735
някой, който има кабелна КИС моля да ми запише новините довечера!!!!!! независимо дали на видео или ДВД!!!!!


честито на Добчо!!!

Присъединявам се към молбата на Бумеранг!

Честито на Добчо и от нас!   bouquet  Hug

# 293
  • Мнения: 123
Относно това ,че в здравните заведения е по-добре да ти пробият ушите грам не съм съгласна.Цялата работа е човека ,който ги слага да знае как,а ти  да държиш главата на детето да не мръдне ,цялата процедура трае няколко минути. Мъжа ми в студиото слага по няколко пъти седмично на  деца ,като най-малкото е било на 9 месеца/дъщеря ми беше на 10месеца като ги сложи и нямаме никакви проблеми,дупките са си точно където трябва/,напротив дори има доста доктори/особено по-възрастните/дето хем им треперят ръцете ,хем не знаят с какво да се мажеш после

# 294
  • Мнения: 1 523
tonitta, на моята дъщеря ги пробивах в козметичния салон на ул.Плиска,срещу бл.Академик./не се сещам в момента името на салона/Дупките и са равномерно поставени,малката плака и доста време след това не даваше да и пипам ушите.Момичето след като приключи беше изпотена,каза,че с деца и е най-трудно да работи.След няколко дни отиде наш приятел и каза,че се е очудил след като му е казала че е готов.
Сещам се ,че май не е добре в жегите да се пробиват уши.

# 295
  • Мнения: 4 406
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319097.new#new
добре дошли на ново място!

Общи условия

Активация на акаунт