Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
на колко време подменяте бибероните /залъгалките/ на децата си? Имат ли някакъв срок, за който се захабяват?И как избирате какъв да купите?
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

И двете ми деца са били със каучукови биберони-просто силиконови не искаха да помиришат.Та каучуковите е хубаво да се сменят по често /на месец-два да кажем/защото се раздуват и не е хубаво за бебето.В началото бях взела биберони на Чико ,Авен и Нук.С проба стана при нас-най ни допаднаха бибероните на Нук.Явно формата /наподобяваща майчино зърно/е допаднала най много .Но въпрос на  hahahaвкус на бебето!!!
Цитирай

ами те първо са разделени на възрастови групи от 0-3 3-6 други са 0-6 6-12.Нашите са от вторите но аз още не съм я подменяла с друга такава понеже малката от скоро я смуче.Знам обаче че при интензивно смучене е добре на месец два да се сменя.А размера е добре да се сменя за да не се получи изкривяване на зъбките.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

На два месеца ги подменям... Не знам дали е вредно да се ползват и след това, но това ми се видя удачен вариант...  Peace
Цитирай

Мадрид

Горе-долу на два месеца се сменят. Каучуковите се развалят по-бързо, раздуват се, променят цвета си, започват да лепнат, но пък се препоръчват при дечица, на които вече им никнат зъбчета, защото силиконовите могат лесно да бъдат скъсани. Ние лично си падаме най-много по анатомичните на Нук.
Цитирай
на всеки три месеца ги изхвърлям и купувам нови.Ники е и с каучук и със силикон-проблеми по този въпрос нямаме!
Цитирай

Sofia

Когато се размекнат, станат лепкави или хлъзгави... на силиконовите просто не им се случва. Хич и не съм ги сменяла, само мия. Е, смених ги с по - големи като стана към 6 месечен, де, но им нямаше нищо и на малките.
Цитирай

На три месеца ги подменям както и бибероните на шишетата Peace
Цитирай

През около два месеца ги подменях. Все ми се виждаха вече стари.
Цитирай

Стара Загора

Аз ги подменях на 2 месеца-много бързо се изхабяват
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.