Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 177 отговора

Pleven

аз имам записан 4ас за 3D и малко мее страх какво 6те ми кажат там ,познаватли наистина дали му има не6то на бебо?
Цитирай

Разград

Аз съм ходила на такъв видеозон. И също отидох със страх - пред неизвестното какво ще ми кажат. Първото ми дете имаше проблем като се роди, но с една козметична операция се оправи. Та, аз бях много изплашена какво ще се случи. При прегледа лекарката не видя нищо обезпокоително. Когато се роди бебчето нищо му нямаше.
Успех!
Цитирай

Pleven

благодаря много
Цитирай

в илюзия

Ходих и не ме е било страх , исках само да си я видя и да разбера какъв пол ще е. Нямаше нищо обезпокоително на прегледа и беба даже се мърдаше и още тогава видях острата й брадичка . Чувството е много хубаво. Успех. Peace
Цитирай

това дали му има нещо на бебето се установява при феталната морфология в периода на 18-22 г.с. Ако са ти правили такава в този период няма за какво да се притесняваш сега.
Ти не си ли ходила на такава? А и най-добре се установява с 2д ехограф. Аз на 3д не съм ходила.
Цитирай

Sofia

Спокойно. Ще ти бъде забавно, приятно, умилително. Ще видиш бебчето си... наистина.
Цитирай

y дома

Аз също ходих и никак не ме беше страх! Напротив, чаках с нетърпение да видя какво ще е бебето и дали всичко е наред! Успех и не се притеснявай!
Цитирай

Варна

Спокойно. Ще ти бъде забавно, приятно, умилително. Ще видиш бебчето си... наистина.
Напълно съм съгласна...  bouquet
Цитирай

София

Аз също съм ходила. Прегледа беше приятен, заведох и бъдещия татко. Показваха ни всичко и ни обясняваха подробно - пъпна връв, краченца, ръчички - направи ни снимки и клипчета които и сега ме размазват като ги гледам. В прегледа няма нищо страшно. А ако случайно се открие нещо може да му се помогне на бебенцето, имаше такива случай и след намеса сега всичките са наред  Hug Пожелавам успех и отиди с намерение да се забавляваш и ако има нещо питай - те ще ти казват.
Цитирай

София

И аз ходих. Наистина е много приятно. И виждаш бебо и му правят снимки и ще ти кажат всичко което искаш да знаеш. И аз така питах наред ли му е всичко, докторката каза, че всичко е ок и настина после нямаше проблем. Успех и леко раждане Hug
Цитирай

това дали му има нещо на бебето се установява при феталната морфология в периода на 18-22 г.с. Ако са ти правили такава в този период няма за какво да се притесняваш сега.
Ти не си ли ходила на такава? А и най-добре се установява с 2д ехограф. Аз на 3д не съм ходила.
Да, 3Д-то е само за удоволствие на родителите, за да си видят бебчето. Истинските малформации се откриват в петия месец, когато плодът е все още малък и всички органи се наблюдават добре. Аз ходих също на 2Д, три пъти през бремеността, но те бяха задължителни.
Цитирай

Аз ходих.Беше забавно.
Цитирай

гр.София

Ходила съм и след това ме обзе такава еуфория-сякаш за първи път осъзнах, че ще имаме детенце. И аз ходих с таткото, не виждах нищо на екрана, защото бях легнала, достатъчно ми беше да слушам обясненията на лекарката и уверенията й, че всичко е наред и да гледам физиономиите на таткото. Той се беше разтопил. След това ни дадоха снимка, на която се вижда физиономийката на бебчето-стори ми се едновременно грозничко и най-прекрасното на света! Не се страхувай, преживяването е много вълнуващо!
Цитирай

там, дето буки сплитат върхари

Не съм ходила. Нищо по-различно от на 2Д няма да ти кажат. Всичко е за удоволствието. Успокой се и се приготви за едно приятно изживяване! Peace
Цитирай

София

Ходила съм. Моята лекарка само с такъв преглеждаше. Всеки път умирах от страх, докато не видех, че всичко е ОК  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 177 отговора