колко от вас ходиха на 3D

  • 9 290
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 518
Аз ходих всеки месец, когато ни беше консултацията. Нашият доктор има 2д и 3д и всеки път ни е гледал и на двата. Сега си имаме снимки и клипчета за спомен Hug Иди на 3д - няма да съжаляваш, ще е забавно. И ще видиш, че на бебчо му няма нищо Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 682
Ходих на 3D в 22 седмица, когато ми правиха феталната морфология. Доктора прави прегледа на 2D, а 3D-то се пуска така да се каже за кеф на родителите. Изживяването е страхотно. Бебето се вижда много добре(поне моето се виждаше супер). Лекарката ми зеписа 3-4 клипчета.

# 17
  • София
  • Мнения: 518
Не съм ходила Peace

# 18
  • Мнения: 9 814
Познават, и не ходи със страх. Няма нищо страшно.

# 19
  • Мнения: 1 080
не съм ходила, но бих отишла
кое му е страшното
напротив голям кеф е да си видиш бебока!!!

# 20
  • Мнения: 1 477
Не съм ходила.Но бих отишла с второто.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 168
Не съм ходила,нито си правих БХС...За 3D моят АГ дори не ми и беше казвал,а когато се наканих най-после да ида взех,че родих(доста по-рано от термина).Чувала съм,че било незабравимо преживяване да си видиш бебчо така...

# 22
  • Мнения: 22
на мен неса ми правили такава феталната морфология,и се надиавам ако има не6то то дасе види на 3-де !

# 23
  • Мнения: X
Не съм ходила и с двете бременности, имах пълно доверие на следящите бременноста ми.
А и, като завършила медицинска техника съм 100% зад твърдението, че ако специалистът е добър не му трябва 3D/4D, за да види проблем. Ако не струва и от вътре да го види - все тая.

# 24
  • Мнения: 492
Не съм ходила, но ако имам второ дете бих отишла.

# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз така и не се наканих да отида.

# 26
  • Мнения: 9 973
аз също ходих

# 27
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Не съм ходила и с двете бременности, имах пълно доверие на следящите бременноста ми.

и аз така  Peace

# 28
  • Мнения: 363
ami ходих на фм.имах  4ас за 3 д.но не отидох.много разходи ни се събраха.за 2рото обезателно ще ида Peace

# 29
  • Мнения: 143
Аз още се чудя дали да отида.

Общи условия

Активация на акаунт