Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ами напоследък го сънувам поне един път в месеца и тъй като по последни данни (отпреди 10 години) животът му беше тръгнал в не много добра посока,та сега започнах да се чудя какво става с този човек?Накратко той живееше в Кършиака,набор '74,завършил е някакъв техникум по транспорт в Пловдив.Името засега няма да казвам...Доколкото знам има един син на около 10 години.Ако има някой с някакво инфо,нека ми пише на ЛС,да му дам и името.Много ще съм благодарна!
п.п. Не търся директен контакт с него,а само информация...
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

Аз също търся някого ( може ли да се прикача в темичката ти?) Също искам само информация ( бих искала да му се извиня за нещо, но не сме се виждали от 13-15 години).

Става въпрос за набор 77, от София. Живее / ше на Раковски, над сладкарница Лучано. До 8 клас в у-ще Граф Игнатиев, а след това 127. Прочетох, че е завършил Богословският факултет ( мисля 2001 или 2000 година).
Цитирай

при децата

Да не попаднеш на жена му там, в пловдивската тема? (добронамерено го пиша)

Аз чрез Атола намерих двама души. Нямаха там регистрации, но имах късмет да попадна на техни колеги, които ги познават.
Цитирай

Аз опитах чрез Атол. Регистриран е ( странно, че само с инициали, но рожденната му дата съвпадаше)>Писах там, но не си е проверявал бележките явно.
Мога и име да пусна.( не знам дали е добра идея.Какво мислите?) Ако има съпруга, да не се безпокои.

хелта, направо можеш да промениш темата за хора, които търсят някого...... Wink  bouquet
Цитирай

при децата

Пиши там на някой негов съученик, Калинка. В профила пише кога е бил активен последно. Може да има някой, който често влиза в акаунта си.
Успех!  Very Happy
Цитирай

Kalinka,аз за това не пускам името...сега може да не иска да го разнасям из нета.Анджи,ще се пробвам и в Атола,но изобщо в гугъла,като набера името му,нищо не излиза...
Цитирай

Пиши там на някой негов съученик, Калинка. В профила пише кога е бил активен последно. Може да има някой, който често влиза в акаунта си.
Успех!  Very Happy

Ами аз съм негова съученичка.  Rolling Eyes
Цитирай

при децата

Kalinka, като завършвахте не си ли направихте албум? Там ще има адрес и телефон на родителите му.
Търся ти варианти Smile Някой ваш съученик дали не поддържа връзка с него?

хелта, ти до къде стигна?
Цитирай

хелта, ти до къде стигна?
Ами една мама ми е писала на лични - казва се като жена му....Писах и името му,пък дано има някаква информация,защото последния път,когато го видях (преди 10г.) се държах малко грубо с него и сега ми е съвестно....
Цитирай

Kalinka, като завършвахте не си ли направихте албум? Там ще има адрес и телефон на родителите му.
Търся ти варианти Smile Някой ваш съученик дали не поддържа връзка с него?

Не, нямаме албум. Беше в далечната 1992, когато не беше практика, а и е от основното училище.
Той живееше с баща си...
Разпитвах съученици, но нямаха връзка.
Може би, има някой тук, който да е завършил Богословският около 2000- 2001 година?  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.