Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 юни 2008, 10:55 ч.

Д-р Лора Петрова Кълвачева????????????

• 4 540
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
Чета добри отзиви за тая жена , оставам с впечатление, че не работи само във Вита, имате ли представа дали работи на др място- със здравната каса.

# 1
  • София
тази докторица така прецака моя приятелка, че хич не считам нужно да го крия, така както щях да съм с конизирана шийка заради д-р Ивет Райчева!
искаше да й скъсява шийката, с измислените й резултати от цитонамазка, а момичето е само на 23 и нераждала...после при проф. Карагьозов се видя, че няма никакви изменения, а при повторна биопсия, че няма и никакъв ХПВ вирус!

# 2
Аз съм ходила при нея няколко пъти, но това беше отдавна - преди 4-5 години за стандартни профилактични прегледи, вкл. вземане не цитонамазка и тогава бях доволна. .

НО откакто във Вита има и родилно много трудно се дават часове и преди около година много хора тук във форума се възмущаваха, че чакат страшно много, за да ги приеме, защото бременните са обикновено без часове и винаги с предимство.

Лоши думи не мога да кажа аз лично, но и време за губене нямам, за да ходя пак там...

# 3
  • Банкя
Аз си ходя от 5 години при нея, следила ми е и двете бременности, винаги са ми били точни диагнозите и всичко и с две думи - нямам оплаквания от нея нито като лекар, нито като човек   bouquet  bowuu .
Истина е обаче, че много се чака  Rolling Eyes ...

# 4
Работи само във "Вита" и няма договор със Здравната каса.Но наистина - часове се запазват 2-3 седмици предварително,а отделно и пред кабинета е голямо висене.А като човек - голяма сладурана!

# 5
  • София
И аз раждах при др. Калвачева във Вита, много съм доволна, но наистина се чака доста, дори като бременна винаги съм била с час и пак ми се е налагало по половин-един час понякога да чакам. Но ако пак трябва да раждам, пак при нея бих отишла сигурно, просто като човек много ми пасна.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт