Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Трябваше да ми дойде на 16 ...но все още не ми е дошло (то по принцип ми закъснява 1-2 дни)....Обаче вчера по време на половия акт се скъса презерватива...той не свърши в мен....
Въпросът ми е : възможно ли е да съм забременяла и какво да правя?
Цитирай

София

Говори с майка си и заедно отидете на доктор.

Някой да премести темата?
Цитирай

Забременява се по време на овулация. Ако трябва да ти дойде цикъла всеки момент, както казваш, значи не си в овулация. Анкетата е безмислена.
Цитирай

София

Анкетата наистина е безсмислена. Отиди на лекар.
Цитирай

там, дето буки сплитат върхари

Според мен е слабо вероятно да си забременяла. Не е невъзможно все пак. Ако ти закъснее по-дълго - отиди на гинеколог Peace
Цитирай

София

Отиди в аптеката и си задай други два въпроса:
Тест ли да си купя?
Или бързо противозачатъчно /като ескапел/?
Цитирай

USA

Купи си тест или отиди на лекар.Едва ли някой от тук може да ти каже дали си бременна ooooh!
Цитирай

Ако ти закъснява най-малкото , което можеш да направиш е един тест,а разбира се и един преглед при специалист  няма да ти е излишен.

Анкетата е много интересна Crazy
На  тези въпроси едва ли ще ти дадем верни отговори. Wink
Цитирай

Varna

а не бе не може , то ако не се забременяваше от спукани презервативи нямаше да ги продават
Цитирай
Първо искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички писали по темата....и  второ искам да се извиня за неправилния начин на задаване на въпроси,,,,,,пускане на анкети и т.н....За първи път пиша в този форум ...така, че следващия път ще се постарая да няма такива грешки....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.