Търся свободен хеви-метъл за една заблудена душа...

  • 3 140
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Лозето не ще молитва, иска мотика,
така да разбирам, нали. Сещам се за
Фънки. Може би ще й свърши работа.

# 16
  • Мнения: 502
Мили хора, помогнете! Нека отворим заедно очите на колежката ми-чалгаджийка!
Търся и нов мъж! Изисквания: Висок, красив, с перфектно тяло, богат, с апартамент в София, вила на морето, с джип, кабрио и мотор, да я обича много и да слуша хеви-метъл! Тя има само едно изискване- да и копа на нивата, но лично той, а не да наеме други...

Познавате ли такъв?!
 Те тия с джиповете не слушат метъл май? newsm78 Метълите карат мотори.

# 17
  • Мнения: 516
 Joy
Ерика, според мен днес нямаш работа.

# 18
  • Мнения: 3 423
Добре, де, тя има само едно изискване.
А чии са останалите изисквания? Твои?
Щото тя, горката, е чалгаджийка...
Кого уреждаш, нея или себе си, а?!

# 19
  • Мнения: 354
Ерика, аз не държа да копа, защото нямам нива.Другото ми е достатъчно, прати ми нещо и на мен  Simple Smile

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Добре, де, тя има само едно изискване.
А чии са останалите изисквания? Твои?
Щото тя, горката, е чалгаджийка...
Кого уреждаш, нея или себе си, а?!

Правилно си разбрала! Тя има само едно изискване, останалите са мои- защото я обичам!  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 3 423
Значи мисията ни е от турбочалгарията
да направим човек! Чрез любов, тоест.
Щото иначе как да се промени дамата.
Хм. Доколко е силна любовта й към чалгата?

# 22
  • Мнения: 7 110
Само да не заносите някое правилно ориентирано момче. Grinning Не си играйте с огъня.  Grinning

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Значи мисията ни е от турбочалгарията
да направим човек! Чрез любов, тоест.
Щото иначе как да се промени дамата.
Хм. Доколко е силна любовта й към чалгата?

подозирам, че не е особено силна, но тя не си признава...абе за едното копане веднага сменя ориентацията. Въпросът обаче е де го тоз принц!?

# 24
  • Мнения: 154
хмммм сещам се само за JOHN BON JOVI и Bono - е, не са много хеви, нямат и апартаменти в София.... Thinking

# 25
  • Мнения: X
Е,от заглавието реших,че уредих едно приятелче....ама не отговаря на подробностите.......само хеви метъл е-няма апартамент в София и джип...то май и от другите материални екстри няма много,освен това категорично няма да ще да копа Naughty,но пък има изисквания за жена-да има големи "очи" и да не е чалгаджийка.....язък,ще чакам следващата обява......

# 26
  • Мнения: 2 386
Съжалявам, не си го давам.  Crossing Arms Whistling

# 27
  • Мнения: 4 195
Erica давай един от тия многото, аз не искам да ми "копа" Praynig Praynig Praynig Praynig
далавера е на теб да ти е приятел човек Crazy

# 28
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е,от заглавието реших,че уредих едно приятелче....ама не отговаря на подробностите.......само хеви метъл е-няма апартамент в София и джип...то май и от другите материални екстри няма много,освен това категорично няма да ще да копа Naughty,но пък има изисквания за жена-да има големи "очи" и да не е чалгаджийка.....язък,ще чакам следващата обява......

Дааа, и аз помислих, че съм уредила един от най-добрите си приятели, но уви  Crossing Arms

Има апартамент в София, работи в телевизия, слуша хеви метъл, но няма джип и няма да копа.

Тъй че не става. Но пък той държи жените да са умни  Thinking

# 29
  • Мнения: 3 405
Познавам един, но е само метъл.
Пък и защо е така претенциозна  колежката ти?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт