Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 109 отговора
Пускам темата тук, защото в другия подфорум се пише само за отслабване. Интересува ме как да надебелея 3-4кг, но не с шоколади и пържени неща. До сега не ме притесняваше теглото, но напоследък много отслабнах и ми се отрази на гърдите. Всъщност това ми е проблемът. Имах доста големи за телосложението си, а сега са.... Дали като напълнея, ще ми се пооправят или няма гаранция за това. Взех си бирена мая вчера и пия по-голяма доза, като за активни спортисти. Интересувам се и за бозата- дали наистина оказва някакво влияние или е само мит. На някой темата може да им се стори смешна, но след покупката на поредния по-малък сутиен се депресирах съвсем.
Цитирай

Мани бозата. Тя се трупа на дупето. 300 кубика и си готова  Mr. Green
Цитирай

Бозата си е мит както и да го погледнеш.
Бирената мая добре си я подкарала, остава да добавиш спокоен живот, редовно хранене и малко фитнес?

Успех   bouquet
Цитирай

Няма пари за сега за кубици. Фитнес не ми е нужен, защото съм спортувала и сега като изчистих, мускулите ми се показаха още повече. Бозата ще я продължа- и дупето има нужда. Казвайте и друго Hug
Цитирай

Това ми изглежда като мисията НЕВЪЗМОЖНА!
Цитирай

Бозата е мит. Досега трябваше да съм Лоло Ферари.
И не расте дупето от нея за съжаление.
Цитирай

да си уголемим гърдите със.... newsm53
няма ли някой да пробва  Crazy
Цитирай

да си уголемим гърдите със.... newsm53
няма ли някой да пробва  Crazy
Аз съм готова да пробвам, въпреки, че никога през живота си не съм яла соя в чист вид.
В нещо друго 100 % я е имало.
Та незнам как е на вкус, да не е гадна. newsm78
Цитирай

преди година я пробвах и ми хареса  Laughing
Цитирай

преди година я пробвах и ми хареса  Laughing
И мен сега ми се върти нещо в главата, че една приятелка редовно си купуваше миналото лято ( предполагам се взема от магазинчета за ядки) и съм пробвала, беше вкусна. Но знам ли, може нещо друго да е похапвала. newsm78Ще я питам. Smile
Ако е било соя, никакъв ефект не съм видяла.
Цитирай

И аз съм навита да пробвам  Laughing Имам същата цел като на дамата,пуснала поста-без да искам свалих килограми и сега ми трябва нещо,което да е калорично,но да не се трупат тлъстини.Соята ми се вижда добра идея,особено,ако ми се увеличи и гръдната обиколка  Laughing И не мисля,че темата е абсурдна,защото ако това било вярно,пластичните хирурзи ще умрат от глад.Говорим за някакви 2-3 сантиметра.Дамите,които си слагат силикон обикновено имат по-големи амбиции  Wink
И понеже нямам представа...От къде да закупя тази (печена) соя?Има ли значение на каква обработка е била подложена?Има ли я в магазините за здравословно хранене?
Цитирай

Цитат
От къде да закупя тази (печена) соя?
от магазинчетата за ядки

Соята
...........Това го прави незаменим в културизма за увеличаване на мускулната маса.......
това означава че може и да има ефект  Wink
« Последна редакция: Четв., 19 Юни 2008, 22:02 от Кalaka »
Цитирай

Пробвай с противозачатъчни  - Диане, Логест, Ясмин - попрочети нещо по темата. Според мен този начин не е нездравословен.
Цитирай

Противозачатъчните все пак не се предписват за "здравословно напълняване в гърдите"  Wink
Цитирай

Преди да родя бях много слаба и правех диети за напълняване.Ядях мед,зехтин,настърган лимон,орехи,тахан
три пъти на ден по една лъжица.Издържах точно три дни защото за мен си беше отврат.Но съм чувала,че има ефект.
Цитирай

1-14 от 109 отговора