Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мами!
Преди 1,3м родих и не свалям килограми. Болна тема за всички нас ooooh!. Преди месец моя позната ми поооохвали ЕЛ ПРО. Супер доволна беше и реших да опитам . Споделете и вие нещо за това ново чудо.
Цитирай
Здравей mamaane!

Чух че продукта има страхотни резултати, но нещо не го намирам.
Вече започна   ли  да пиеш от него? Кажи къде може да се намери и дай малко повече информация за самия продукт ако имаш такава.
Цитирай
Privet,
 i az sam re6ila da go probvam !Moya poznata go pie i mi kaza 4e e mnogo dovolna tai kato i podtiska apetita i pohapva po malko osven tova bilo na absolutno naturalna osnova i ne predizvikva strani4ni deistviya ....za sedmica e uspyala da svali kam 2 kg , pie okolo 20 dni.       
Цитирай
Здравейте!

Аз успях да си го намеря наистина трудно . В аптеката го поръчах и на другия ден ми го донесоха, но после в друга го видях. Аз го пия от скоро и се надявам на добър ефект. Добре ми действа и не се тъпча постоянно с храна.Тези червени водорасли / това е основната съставка / може и да ме вталят най - накрая  Very Happy.Кутийката е пред мен и ако искате още информация съм на линия докато малкия спи
Цитирай
Mamaane,

напиши нещо по-подробно: под каква форма е (хапче или течност) и от какво е направен. Дай повече информация. Може пък да успеем този път и да се вталим Laughing
Цитирай
Привет

Добавката е във вид на капсули. Основната им съставка е екстрат от червени водорасли, но съдържат и бамбукови фибри , естествено имат и ябълков пектин, глухарче , л- кларитин. Пият се по 6 капсули дневно
Цитирай
Здравей мамаане, досега само чета във форума, но открих че мога да помогна и затова ти пиша. Аз вече научих за продукта и го ползвам в момента. Засега действа и съм доволна само дето незнам колко е траен ефекта. Със сигурност ще се вталиш, но трябва да си стриктна и да го пиеш редовно.
Цитирай

в резерват

Ей, от къде се взеха всичките тия новорегистрирани ентусиаски.......Похвалиха нещо, даже и диалог завързаха......Дайте и малко инфо, кога и как сте качили килограмите, досега какъв опит имате с диетите, такива едни дреболийки дето създават доверие към това което се пише.....  Thinking  А като го няма по аптеките как така разбрахте за него....

http://forum.rozali.com/viewtopic.php?p=252950
Цитирай
Ето инфо: две бързания раждания и ето ти 15 кг отгоре. Глад не понасям ,защото съм язваджийка и търся други начини за смъкване на килца. Рекламата на тези добавки течеше дълго по тези сайтове за отслабване, които и ти явно подробно четеш. Но всъщност за ЕЛ ПРО разбрах от майките в градинката , в която ходя с бебето. Там е извор на информация за всичко и най - вече за болната тема за отслабване.
Дано съм ти задоволила нуждата от инфо , че детето вече мрънка
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.