Колики и кисело мляко

  • 3 224
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 693
Киселото мляко не е препоръчително да се дава на бебето но ти можеш да си хапваш

# 16
  • София
  • Мнения: 4 585
Пила съм и прясно, и кисело мляко през бременността и докато кърмех и нямаше проблеми. Peace

# 17
  • Мнения: 127
И аз доколкото знам,прясното мляко не се препоръчва,защото може да предизвика алергия,обаче само при деца,предразположени към такава.Аз все още кърмя,и от самото начало се наливам с почти литър прясно мляко на ден(киселото не го обичам толкова).Така че не виждам защо да не си пийваш!

# 18
  • Мнения: 52
Пила съм и прясно и кисело мляко,по време на бременността и след раждането.Не съм и имала проблеми и малката не е имала никакви колики.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Не се ограничавам от нищо, освен от бобовите храни. Просто не прекалявам с прясно мляко, ягоди, череши, шоколад и т.н., но си хапвам  Peace

# 20
  • Мнения: 9 973
пий си млякото

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Единствената забрана от педито беше за прясното мляко-не повече от половин литър на ден.
 За киселото мляко не беше казала нищо. Peace

# 22
  • Мнения: 3 929
Спокойно можеш да си хапваш кисело мляко  рамките на нормалното, а айрян можеш да пиеш още по-спокойно. Wink
За първи път чувам подобно нещо, може и да е вярно, не отричам, но когато всичко е в рамките на нормалното, не би трябвало да вреди.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Спокойно може да си хапваш Peace

# 24
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 057
Винаги съм пила много прясно мляко и по-малко кисело, включая периода на кърменето. Не е имало проблем нито с колики, нито с обриви. Чух/четох някъде за ограничаването от краве мляко, но не се задълбочавам в такива неща, да не се окаже, че трябва да спрем да дишаме Crazy

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Можеш да ядеш кисело мляко-няма проблем

# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
От мляко не се образуват колики.  Peace

# 27
  • Мнения: 9 814
Никога не съм спирала да ям кисело и прясно мляко, докато кърмя дъщеря си!
Колики не е имала никога.

Общи условия

Активация на акаунт