Кои от вас са се върнали към порока?

  • 4 092
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 616
И аз пропуших след като спрях да кърмя. Признавам, че беше много глупаво от моя страна да се върна към цигарите, защото без тях се чувствах страхотно - дишах свободно, няма кашлица, боледувах по-рядко.

# 61
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
И аз да се запиша в клуба на порочните - и двата пъти едвам приключих с кърменето, и се нахвърлих на цигарите с такова настървение ... И мъжо хич не остана доволен - нали не е пушач. А след второто раждане - може би около две години, се пробвах да ги спра с "Табекс" - мъжът ми ми го пробута, че много го били хвалели. Ех, надежди говежди ... Точно три месеца се мъчих и накрая пак си пропуших, и с още-голям кеф. То на човек не му ли идва отвътре, да не чака да стане чудо. Сега съм на бяло виктори - 2,75 лв.  А той все ме поглежда накриво, като му кажа да иде да купи - давала съм пари за боклуци. Ами може да са боклуци, ама си ги искам.  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 4 841
Спрях цигарите, кафето и шоколада в момента, в който разбрах, че съм бременна, но не съм си мислила нито за миг, че е завинаги.
Знаех, че е временно. Изреждам ги и трите, защото поне за мен са равностойни "пороци", доколкото изобщо може да се използва тази дума.

Като му дойде времето за спиране на кърменето и купих първото АМ от аптеката, си направих едва кана от половин литър кафе, купих си една кутия цигари и един шоколад, и душевното ми равновесие си дойде на мястото  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 278
Отказах цигарите на инат (с Табекс), но не съм била бременна. Не бях пушила 2 години, но започнахме ремонт в къщи и толкова се изнервих, че ги подкарах отново. Спирала съм ги и преди, но за 6-7 месеца. Хората ме хвалеха, като ги отказах, а сега ме гледат странно, като разберат, че пуша.
Мисля пак да ги откажа, удрят ме по джоба и освен това правим опити за бебе.

# 64
Аз не съм в отбора на пушачите и не упреквам никого, че пуши. Това си е негова работа. Преди да забременея пушех като парен локомотив. Когато видях двете чертички на теста ги отказах веднага заедно с кафето. Сега ми се допушва понякога, но ще се въздържам докато мога и се надявам да успея да се преборя.  Grinning А за кафето.........пия, но без кофиен със сметана  Grinning

# 65
  • Мнения: 4 784
Много съм щастлива от факта, че след като родих не се върнах към този порок. Чудя се въобще как ми се е пушило преди, като сега дори за момент не ми се е приисквало да запаля цигаря.

# 66
  • Мнения: 154
А при мен се получи много странно. Отказах цигарите някъде в третия месец на бремеността. След като се роди детето често много ми се допушваше, но се въздържах да запаля заради кърменето. Едва към края на първата му годинка си позволих едн ацигара и... ми стана адски зле, догади ми се, да не говорим, че миризмата ме отврати. След това честичко ми се случваше да ми се допуши и опитвах, но резултатът беше все същият. Сега съм горд НЕПУШАЧ! Вече даже не ми се приисква. Но това е само случайност, разбира се. Не бих съдила никого!
П.С. Интересно, че сега цигареният дим ме дразни много, не понасям да ми смърди на цигари. Нямах такъв проблем преди да пропуша за първи път, даже като дете ми беше приятно да ми замирише на цигара.

# 67
  • Мнения: 521
Спрях да пуша като забременях и почти веднага след като родих пак пропуших явно навина е голямо нещо Simple Smile

# 68
  • Мнения: 271
В момента, в който разбрах, че съм бременна ги отказах и бях сигура, че никога повече няма да пропуша. Не изпитвах и никакво желание да запаля, дори и няколко месеца след като спрях да кърмя. Но един ден просто ми се допуши...

# 69
  • Мнения: 1 052
Много ми се пуши, ужасно много.
Но, никога няма да пропуша пак.
Пуши ми се, когато гледам как с кеф пушат приятелите ми, пуши ми се, когато съм нервна и т.н.
Но, това е единствено нещо, което реално съм постигнала със себе си, без да е било основна причина бременност.
Няма да пропуша, защото е гадно, миризливо и скъпо.
Аз нямам абстиненция към тютюна, имам към жеста и позата.

# 70
  • Мнения: 1 212
Бройте и мен ! / към върналите се /  Flutter
Въпреки, че не съм го разглеждала изобщо като връщане .... беше си естествения ход на събитията .
Просто продължих да пуша, след като бях спряла за известно време заради детето и кърменето .

# 71
  • Мнения: 11
HugПоздравления на всички ,които са оставили и пак започнали да пушат Twisted Evil.Но да ви кажа нещо на всички-бивши пушачи няма!Винаги можете да се върнете към този порок(smoking).Няма лошо и аз съм в отбора Wink,колкото и да е скъпо ooooh!

# 72
  • Мнения: 421
и аз тук! как можах да ги пропуша,още не мога да си простя но си продължавам и даже съм ги увеличила Embarassed всеки ден си казвам,че от утре ги спирам Laughing Laughing Laughing

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С мъжа ми сме бивши пушачи. Той не е палил от много години. Аз запалих една цигара снощи (бях на купон), но не бих станала отново пушачка. Никога не съм изпитвала зависимост към никотина.

# 74
  • Мнения: 11
Рени,няма бивши пушачи,вчера си запалила една,утре  още една и така всеки ден по една - с повод и без повод. Rolling EyesНяма лошо,това не е зависимост,а порок bowuu.

Общи условия

Активация на акаунт