Дюкан-110 - има ли други като нас изхвърлили 3 тона мас?

  • 43 239
  • 887
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 213
Roisin -  smile3501 - прекрасно изглеждаш! Пожеланието ми са слънце в очите ... вижда се в троите !!!  Rolling Eyes  
sevdamir  - поздравления за преборените килограми !  thumbsup
sineo4ka - ммммм .... петък и хубав ден !!!  tooth
Нина§ -  Hug
jamba -  Peace страхотни резултати, момиче !!!  
Tatitt - инвестираш, ама е за добро !!! И аз така в момента !  Embarassed  Hug
Целувки за цялото Дюканско войнство !  newsm51

# 46
  • Мнения: 1 353
Здравейте и от мен.Нямам с какво да се похваля Sad ,можеби защото съм на ПЗ ,в комплект с ПМС  newsm78.Но няма да се предавам докато не разкарам тези гадни 10кг Crazy.Много усмивки и минуси за всички  bouquet

# 47
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Добро утро и  лек и отслабващ ден!

Честити минусчета на всички!
Айде аз почвам да стягам багажа за морето, че утре сутрин тръгваме за Евксиноград! Ще бъда режимна.

Геци75, veneras, tatyanasg,Roisin голяма промяна  Peace
Lenny_Pld дано да ти е лесно с тея цигарки!  Heart Eyes

Лек ден!

# 48
  • в баира
  • Мнения: 861
Roisin - На последната снимка   #Crazy страхотна разлика! Браво, изглеждаш прекрасно!

# 49
  • Мнения: 22
 Heart Eyes Супер е новата тема!Страшни сте 3 тона малееее...
 newsm74
Вещи- благодаря ти че си ме вписала в табличката /  сега видях/ Embarassed
Не може се стърпя и да не се включа в протеиновия петък  Joy
За резултати -пълен застой, но си трайкам и чакам Grinning
Най си падам по бисквитките с канела:
http://gallery.lost-media.com/albums/userpics/10001/normal_ok_ja … 007_naveen_02.jpg
http://www.fanzone50.com/Naveen/EP/EP_09a.jpg
не мога да им устоя  Joy
Петъчно настроение ви пожелавам и довечера ще прескоча да поизплакна окото  smile3548

# 50
  • Мнения: 105
Здравейте дами, честита нова тема Peace
Май рано си смених лентичката - днес съм с грамаден гаден плюс! И пак 73.100 Cry Sad.
Но продължавам Peace
Днес трябваше да ми е ПЗ - бях решила да спазвам схема 4/3 заради салатките през уикенда - ама с този плюс - дайте съвет, моля, да правя ли ПЗ или да си остана на П?

Ще изпия поне 4 литра вода днес, дано ги отмия тия мазнини!!!! Praynig

Геци75, Венерас, Татяна, Ройсин - и всички качили снимки - вие сте ни стимул!!!!!!!!! супер сте, давайте все така, момичета!!!!!!!!!

Много минусчета на всички и повечко протеини - петък е Laughing Laughing

# 51
  • Мнения: 32
Геци 75 ето един само и специално за теб  smile3521. Момичета никой да не го пипа  smile3534 http://i247.photobucket.com/albums/gg141/harmanobbe/Beauty/hot-man.jpg
П.П Оффф тия трици в комбинация с кисело мляко, които изядох току що направоооо  Sick ама като ги позабърках с малко степче по се ядваха.

# 52
  • Мнения: 3 698
Привет и честита нова темичка   bouquet !
Аз се гмуркам в трета на 47кг., от днес 20.06.08г., ще пиша как вървят нещата, Вещи, моля те, когато имаш време метни ме при третофазничките   Hug
Желая на всички прекрасен ден!

# 53
  • София
  • Мнения: 186
Мишана-глезана,спокойно си прави ПЗ,казвам го от опит и аз така след минуса винаги следващите 20 дни играеше кантара.Единствено увеличи количеството на водата!Сега пия повече вода и веднага имам резултат.Въоражи се с  търпение!Ще дойде и очакваното намаление Hug
Благодаря ви момичета за хубавите думи,действат ми много стимулиращо!!!

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 10:55 от Roisin

# 54
  • София
  • Мнения: 9 110
Добро утро и от мен в новата темичка. То стана обяд вече де  Joy  Joy.
Кри, гледам, че си си поставила нова цел  Flutter .

# 55
  • Мнения: 105
Roisin, благодаря за подкрепата Hug
Това с водата и аз го забелязах - ускорява изхвърлянето на мазнините и така определено сваляш.
Ще си изстудя две бутилки за днес Peace

Успехи и при теб!!! Hug

# 56
  • Мнения: 110
                   Ройсини-адмирации!!! newsm10 smile3501 Страхотна си!Разликата е изумителна.
                   Днес си въврвя по коридора в училище и чувам зад гърба си:"Виж,я тая на какво е заприличала!Била на някаква Дюканска диета"Полудях.Идваше ми да се обърна и да ги навра някъде,но си вдигнах "стройното телце" и продължих с вдигната глава.Не,че не ми стана приятно от това,че ми личи и другите го забелязват,но ме подразни коментара.Като,че ли е някаква секта или нещо подобно... newsm78 Sad Twisted Evilили съм направила нещо,което да им влиза в работата Joy

# 57
  • Мнения: 1 027
Roisin, изглеждаш чудесно! мн хубава фигура си изваяла. бравооооо! Hug
Синеочка, каква е тая красотия Crazy
Мишана, не се отчайвай, аз винаги имам големи плюсове и после следват минуси. Плюсът може да е от задържана вода, от липса на wc... 4 литра вода ми се вижда малко множко Simple Smile то хубаво да се пие водица и верно,че в жегите, още по-, ама 4 литра...леле Simple Smile цял басейн Simple Smile да не си затормозиш бъбреците Naughty
Карай си спокойно ПЗ, ако пък си силно притиснена- изкарай днешният ден като протеинов, но не мисля, 4е има нужда.
забравих да кажа преди малко
ВАРНАААААААААА, прекрасни сте Heart Eyes мн сте хубави и лъчезарни! Hug Фоличка, Hug само за срещата ли си във Варна?
Сетони Shocked 47кг  Shocked ужас! 51кг ми звучи по-добре Peace

# 58
  • Мнения: 1 170
Не-толкова-ЗлаВещица, разкошна темичка... отново Hug. Хиляди благодарности за труда ти  bouquet . А мацката от Виктория сикрет'с ми е любима Crazy

Синеочка, прави си триците на кексче или палачинка. Що така сурови? То не, че не може, ама щом не ти харесват меткай ги в друг вид Peace

Орелия, приготвила съм ти нещо специално, ма по- на към привечер ще го подам smile3508

Лек ден на всички, отивам да се меря (вчера бях достигнала отново килата от лентичката Whistling )

Роисини, изглеждаш страхотно smile3501 !

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 328
Здравейте, момичета!
Миналото лято си купих книгата на Дюкан, прочетох я почти на един дъх и реших, че ще започвам. Малко след това обаче разбрах, че съм бременна и реших да отложа. Сега след раждането имам за сваляне около 20-тина кг.  Embarassed но се чудя дали мога да започна диета докато кърмя  newsm78
Моля, ако има някоя мама, която да е спазвала диетата, докато е кърмила, да сподели как е минало...
Иначе се записвам да следя темата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт