НЕЗНАМ КАКВО СТАВА С МЕН

  • 2 269
  • 26
  •   1
Отговори
Здравейте. Аз съм нова тук. Имам си един проблем и се надявам да ме посъветвате правилно какво да правя.
Цикълът ми е 31 дни. За последно ми дойде на 17.05.2008, трябваше да съм вече трети ден от мензис,НО го няма. БТ от 4 дни варира между 37.1 до 37.3. Правих тестове за бременност,бяха отрицателни. Имам болезнени гърди,но само на допир,имам симптомина ПМс и то добре изразени,до вчера ми се гадеше. Задъхвам се, имам някаква странна болка- като изтръпнало на левия яйчник. имам и слабо прозрачно бяло течение. Апетита ми е огромен, но в момента в който си приготвя нещо вече не ми се яде.
Какво да прая? #Crazy #Crazy

# 1
  • Мнения: 221
отивай на кръвен тест  Wink

# 2
отивай на кръвен тест  Wink


Не е ли рано за кръвен? Оф, полудявам. #Cussing out #2gunfire

# 3
  • Мнения: 194

 Изобщо не е рано, Ленчето много точно го е написала. Кръвен тест!  Peace

 И после да споделиш резултата!
  А ако искаш изчакай още два- три дена и отново се тествай с обикновен тест, ако тази висока Т се задържи. Успех!

 

# 4
  • Мнения: 221
ти какви тестове си прави?

# 5
Аз леко се отчаях, понеже и трите теста- от графиката се вижда са отрицателни. Но мисля да пусна един кръвен. В събота или неделя знаете ли къде мога да пусна такъв? От София съм. Помагайте ми мацки, щото ще се побъркам вече. #Crazy

# 6
ти какви тестове си прави?

Всички бяха различни видове- Единия е Престо, втория беше подобен на него- някакъв американски и третия беше също американски- като химикалка е с директно препикване.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 444
Пробвай с най-обикновена лентичка  Hug Hug Hug пожелавам ти успех  Praynig Praynig Praynig

# 8
Пробвай с най-обикновена лентичка  Hug Hug Hug пожелавам ти успех  Praynig Praynig Praynig

Единият беше комбиниран и втората му част беше с лентичка. Вече започвам да мисля,че е най обикновено закъснение. Sick

# 9
  • Мнения: 1 054
Ако, не дай Боже, кръвния е отрицателен се обърни към лекар, защото пък тая висока температура не е  хубава без да си бременна. Пожелавам ти да си имаш вече детенце в теб, но задължително по най-бързия начин разбери какво се случва, за да си спокойна и ти самата   bouquet

# 10
Може ли да ми кажете къде в София работи такава лаборатория в събота или в неделя. Защото, повярвайте ми, вече не издържам и се побърквам. newsm78 #Crazy #Cussing out

# 11
  • Мнения: 2 270
Може ли да ми кажете къде в София работи такава лаборатория в събота или в неделя. Защото, повярвайте ми, вече не издържам и се побърквам. newsm78 #Crazy #Cussing out

Бодимед - на Позитано работи в събота
 Peace

# 12
  • Мнения: 3 092
Ще стискам палци да е бебе и съм почти убедена че е .И аз имах толкова висока БТ и теста ми беше отрицателен и също като теб бях с 31 дневен цикъл .Теста отчете на 5-тия ден от закъснението толкова бледа втора чертичка че чак се чудих има ли я или не  Simple Smile
Дано скоро я видиш и ти !  Peace

# 13
  • Мнения: 551
Послушай момичетата направи си кръвен.Тази висока температура е доста съмнителна. Стискам палци и се надявам да е това, което искаш  Praynig
Успех  Peace

# 14
  • Мнения: 9 045
Съдейки по графиката ти, вероятное  овулацията ти да е била някъде към 22 ден най-късно - което значи, че още нямаш закъснение.
Ако е била на 21 - днес правиш 14 дни лутеална фаза и утре можеш да направиш тест официално. Гледай да е Шуър Чек, Престо в никакъв случай. Мисля, че няма за какво да се притесняваш.

Изчакай още 2-3 дни, ако няма менструация или бременност, може да посетиш гинеколога си.
Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт