Деца с увреден слух - 4

  • 29 421
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 94
RumiA, браво за материалите. Разгледах първото, то е като тази книжка за заека дето ние имахме.

# 271
  • Мнения: 950
bea70  добре дошла и от мен  Hug,виждали сме се по конференциите ,но едва ли ще се сетиш ,относно реимплантацията  съжалявам че се е случила и ние я преживяхме ,моля се медицината да се развива с бързи темпове и да не се налага да се прави ,но уви  newsm78
Относно институциите наистина трябва да се организираме и да искаме адекватна грижа за нашите деца ,тука доста често сме разисквали как да постъпим ,но наистина трябва да се действа от БАКИ за да имат тежест исканията  ни !
А книжката за заека и аз я имах ,тя не беше ли за оцветяване и  много малка ?

# 272
  • Мнения: 2 531
Здравейте, отдавна не съм ви чела, а сега на въпросите.
Това е линк към лаборатория изследваща за наследствена глухота -
http://genicalab.com/prices.php  Съвтвам ви всеки който има подобни съмнения да отиде да се изследва, или поне да се консултира със специалисти / е ако искате други деца , иначе е безмислено  Laughing !
За апарати на двете уши- и аз знам че трябва да се носят и на двете, при това от една фирма / щото ние сме с различни и ми се скараха/!
Ние се стягаме за първи клас. А и дойде време за ново слухопротезиране, да видим другата седмица какво ще ми кажат!

# 273
  • Мнения: 2 563
Хубаво е да се тестват и самите деца за наследствена глухота, нали и те ще правят семейства един ден, дай Боже.

# 274
  • Мнения: 94
Мили мами, имам хубави новини - чакам днес-утре да ми изпратят какви материали /книжки, помагала и т.н./ имаме издадени /щото съм много умна, та се оказа, че половината съм ги забравила/. помолих да са с кратко описание и после ще ги изкарам тука. дано да свършат работа. има и за родители и за рехабилитатори.

# 275
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
              Благодаря на всички!

# 276
  • Мнения: 554
Здравейте!
Настройките най-вероятно в началото ще ги правят там.
Засега нямаме много информация. Те искат първо да си направят тяхна аудиограма и след това ще ни обяснят всички подробности.
Дадоха ни първоначална информация, но по-детайлни ще бъдат като се видим.
На 18 ти живот и здраве щее аудиограмата, след това ще ни определят дата за операция.

# 277
  • Мнения: 2 543
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330154.0 - НОВА ТЕМА

Момичета, да знаете, че не е някаква моя привилегия да пускам все аз темите. Simple Smile Предполагам и че няма да мога чак толкова редовно да следя форума в бъдеще, така че ще ви помоля да следите и след 15-та страница да пускате нова тема. Това се налага, заради правилата на форума.
Ако сметнете, че има нужда да се добавят в първия пост разни неща, само кажете. Тъй като аз съм пуснала новата тема, аз ще ги добавям в нея. Ще съм ви благодарна обаче да ми пращате информацията, която искате да се публикува, като линк, за да мога просто да добавя линк, а не да се налага да го търся. Просто нямам толкова време. Embarassed Hug

# 278
zdraveite Hug v starazagorski mineralni bani na subor na SGB bowuu.No vsichkite mnogo se radvam  Peace Stop newsm10  ruporuu  ruporuu smile3530 newsm19

Общи условия

Активация на акаунт