Деца с увреден слух - 4

  • 29 420
  • 278
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 543
Честит роден ден на Марти! Да е жив и здрав и дано новата година му донесе много нови думички!  bouquet

РумиА, браво и за вашите чудесни новини!

# 2
  • Мнения: 121
Дано в новата темичка да пишем само хубави новини. А и започва сезонът на отпуските.

# 3
  • Враца
  • Мнения: 871
Честит рожден ден Марти...дано много скоро мама и тати чуят думички....много..много...
Браво и на Руменчо..сигурна съм ,че детската градина ще му повлияе добре!
Ние май си имаме гадже...от две седмици в новата градина и вчера отивам да го взема и ми кадват,че все си играе   с едно момиченце...все гледа до него да седне ит.н... Време му беше... бях започнала да се притеснявам...  Laughing

# 4
  • Мнения: 34
Привет на всички мами newsm03 Не съм писала отдавна, но всеки ден чета какво пишете. Искам да ви кажа, че макар да знаем че Вики чува, аз няма да ви забравя и ще продължа да следя как напредват вашите малки малчугани. Защото такава подкрепа, каквато получих от вас никъде не съм получавала newsm51. Стискам палци на всички на които предстои операция newsm10. Честит рожден ден на Марти, да е жив и здрав и да пее песни по цял ден  smile3521. И между другото днес е деня на Бащата. Може да зарадвате татковците с някоя изненада  smile3503

# 5
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Здравейте момичета.
Честит рожден ден на Марти  bouquet newsm59
Я да си признаем кой, кога и къде ще ходим лятото? За да ни стане още по- весела темата. Grinning

# 6
  • Мнения: 239
Много благодаря за пожеланията днес цял ден Марти е във еуфория правихме двамата торта голям кеф като я направих ревна да я режем  и толкоз аз му казвам после той обаче не  накрая се принудих да го излъжа чее за дядо му и ходи ходи и вика тота дадо Котта.Тая вечер пък беше с татко си долу и като се върнаха като видя масата голяма радост.ние заминаваме на почивка от 5 юли  на Фичоза.

# 7
  • Мнения: 34
А ние заминаваме в понеделник за Трявна  newsm44 Вики изкара пак една пневмония  Weary и ни препоръчаха да идем на планина. Като се върнем ще разкажа и ще покажа снимки  newsm08

# 8
  • Мнения: 147
Честит рожден ден на Марти newsm59 newsm38  bigdance2
Браво на всички, които ни радват със своите постижения .Някой беше питал кога е операцията .
На 25 юни във ВМА ще е операцията.
Ние засега не сме планирали почивка ,може после да излезе нещо евентуално , на тези които ще почиват приятна почивка и много хубаво да си прекарат и да разкжат може следващата година и ние да идем там.

# 9
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Супер Grinning, и ние сигурно ще мръднем до моренцето , но чак юли месец. А август заминаваме на Турция, с голяма компания  bigdance2 family  Nature Sunny  sport027 sun
А къде е Фичоза?
Сигурно и в Трявна е хубаво, все се каним да ходим.

# 10
  • Мнения: 239
Здравейте bubica Фичоза се намира след Варна много е хубаво миналата година бяхме там.Ние ще ходим от 5 юли там ако някой идва насам по към морето нека се обади може да се направи една срещичка  ще ми бъде много приятно да се запознаем.Иначе и на палатка смятаме да ходим ама след почивката.

# 11
  • Мнения: 239
Илона вие как сте баткото как е а малкия бебок рита ли още малко остана.Дано всичко да мине нормално. Praynig newsm10стискаме палци Peace

# 12
  • Мнения: 950
Здравейте момичета ,
честит рожден ден на Марти bdbaloni със закъснение да е жив и здрав ,весело лято !
На всички които предстои влизане в болница и операция да мине всичко по най-добрия начин newsm10

bubica  и аз харесвам Турция     newsm08, за лятото ние много рядко   плануваме къде ще почиваме обикновено решаваме 99 минута  family,което си има своите минуси и плюсове ,но определено предпочитам планина ,а ако успеем да съчетаем море и планина съм на десетото небе  newsm74
Фичоза е на юг от Варна мисля че около 40 км са до там ,там е относително спокойно не е като в големите курорти
Трявна е много чист град страшно е красиво, аз не съм ходила там от 4 години .

# 13
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
      Здравейте!
      И аз не бях влизала няколко дни, Венци се разболя, стигна до 39,8", кашлица, повръщане, бяха доста тежки дни...
      Пропуснала съм рождения ден на Марти - да е много ЗДРАВ, най-вече, весел и немирен!
      И ние мислим да ходим малко на море, може би от втори юли в "Гардиа", близо е до Варна. Може ли някой, който вече е ходил, да ме посъветва какъв фактор плажно масло е подходящ за тази възраст? Освен всичко друго той е и много бял.
      Имам и още въпроси, но някой вече се е събудил и трябва да ида да го целуна. Приятен ден на всички!

# 14
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
pozor щом като детето е мн бяло вземи по висок фактор, например 35 - 50, то по принцип си има детско плажно мляко.Фактора е съобръзен с детската кожа.
FEN, хайде с нас.

Общи условия

Активация на акаунт