Промяна датата на цикъла?......

  • 6 889
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,предполагам не само на мен ,а и на вас се е случвало по време на планираната ваканция да ви дойде месечния цикъл-Изключително неприятна ситуация!!!! Sad Та на въпроса -знаете ли метод за изместване на месечното неразположение? Споделете..........

# 1
  • Мнения: 2 090
Има хапчета за това,но не зная как се казват newsm78.На моя приятелка ги беше изписал лекар,защото очакваше МЦ точно на сватбата си Peace
Можеш да се консултираш с гинеколог Wink.

# 2
  • Мнения: 1 712
Хич не се пробвай ако питаш мен.Аз се опитах и наистина го спрях,но само три дни след това ми дойде още по силно от нормалното.При всеки е индивидуално.Консултирай се с лекар.Аз ползвам само тампони и се чувствам комфортно и затова повече такива експерименти не правя.

# 3
# 4
  • Мнения: 9 973
Има хапчета за това,но не зная как се казват newsm78.На моя приятелка ги беше изписал лекар,защото очакваше МЦ точно на сватбата си Peace
Можеш да се консултираш с гинеколог Wink.
и на моя приятелка така  и го изместиха заради свадбата

# 5
  • Мнения: 780
Най-добре се консултирай с гинеколог.Само веднъж съм го правила и след това бях с кръвоизлив.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
Ако ти дойде, докато си на морето, най - удачно ми се струва ударна доза витамин C .  Цикълът не спира, но е много по-кратък и не толкова обилен.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз съм пила Примолут нор веднъж, заради плажа, но се чувствах толкоз дискомфортно - като ПМС, че по-добре да бях в цикъл. Като ги спрях след ден-два ми дойде . Втори път няма да пробвам  Naughty

# 8
  • Мнения: 4 784
Примолут нор.
Лично от опит обаче, не те съветвам да го пиеш. Имах невероятни болки, когато дойде време да ми идва.

# 9
  • Мнения: 780
Примолут нор.
Лично от опит обаче, не те съветвам да го пиеш. Имах невероятни болки, когато дойде време да ми идва.
Същото.И моя съвет е такъв.

# 10
  • Мнения: 148
Orgametril,прочети внимателно листовката.
Не чувствах дискомфорт,нямах по-силно течение,дойде ми 2-3 дена,след като спрях да го пия.

# 11
  • Мнения: 2 131
Наистина най-добре лекар може да ти каже. В никакъв случай не пий хапчета на своя глава.
Да ти кажа, аз използвам тампони и нямам проблеми. Е, не влизам във водата, но на плажа се чувствам комфортно.

# 12
  • Мнения: 4 784
И аз разчитам на тампоните. Влизам във водата, когато си поискам, но по - често гледам да ги сменям.

# 13
  • Мнения: 583
Питай лекар! NaughtyИначе витамин К,витамин С,противозачатъчни,Калциум Фосфор С ,Памба/май вече не се продава/и какво ли още не....аз не съм имала проблеми ,но е строго индивидуално.Иначе тампони Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз разчитам на тампони

Общи условия

Активация на акаунт