Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

софия

искам да споделя мъката и нещастието което сполетя едно момченце на 2 год. от нашия квартал.Докато му сложиха диагноза детето изпадна в кома и след 5 дни почина.Как може да се случи това в днешно време,при тази развита медицина,направо сме потресени всички,от случилото се а  на майката дано има силата и куража да преживее тази трагедия
Цитирай

Crying or Very sad

Rose Rose за детенцето
Цитирай

на дъното

Може,може  само в България да се случи това.  Толкова ни е  занемарена медицината а и дори да е развита то никой не си прави труда да се позамисли върху даден случай и да търсят възможно най бързо причината за състоянието на децата.Поради това си туткане Мариянчо почина с здрави бъбречета/с него бяхме заедно в болницата/ и го докараха до хемодиализа.
В повечето случай някои лекари ако видят,че не им се дава пари те зарязват на цяло/при нас беше нещо такова с Анадолийска/
Много съжалявам за това детенце.Дано има сили милата майчица да продължи напред Много е трудно  Crying or Very sad
 Rose Roseза малката невинна душичка
Цитирай

Плевен

Ох това е ужасно Crying or Very sad незнам докога ще е пълно с некадърни "лекари" погубващи децата ни и всички нас Mad
Цитирай

София, "Младост 3"

мили момичета, до колкото знам вирусния менингит е страшен - има форми и в зависимост от степента и скоростта на разболяването - понякога е необратим
когато засяга мозъка е до колкото знам неспасяем...много рядко се спасява пациента но обикновено е с необратими последици за мозъка
та не винаги е немарливост причината...
дано и в този случай е по-скоро необратимост, а не че някой не си е свършил работата
така или иначе БОг да дава сили на майката да се бори с тежката загуба
Цитирай

между два живота

мили момичета, до колкото знам вирусния менингит е страшен - има форми и в зависимост от степента и скоростта на разболяването - понякога е необратим
когато засяга мозъка е до колкото знам неспасяем...много рядко се спасява пациента но обикновено е с необратими последици за мозъка
права си, както и висрусния енцефалит Crying or Very sad
скоротечен с необратими последици, без симптоматика... без възможност за лечение Crying or Very sad
Цитирай

София

Познавам го...

Не мога да повярвам още...шокирана съм...
Съболезнования на цялото му семейство, скърбя с вас...

Мир на душата му!  Rose

Цитирай

Rose Rose за мъничкото ангелче, така рано напуснало този свят..
Господ да дава сили на родителите му да преминат през това... Praynig
Цитирай

Шопия

Rose Rose за мъничкото ангелче, така рано напуснало този свят..
Господ да дава сили на родителите му да преминат през това... Praynig
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Пак, и пак, и пак ...
Докога?  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Варна

Миналата година моя близка почина от менингит на 19 години няколко седмици преди абитуриентския си бал. Болката е огромна. Мога да си представя и болката на това младо семейство, съжалявам за загубата им  Crying or Very sad
Цитирай

София

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Мили мамчета от опит да ви кажа, че за мен некадърните лекари не са само в БГ!
Не съм съвсем сигурна че дадоха всичко от себе си и за моето бебче!
Съжалявам за мъничката душица, съжалявам за милата майчица ,
дано Бог и даде сили да продължи ,след като и е отнел най-свидното..... Crying or Very sad
Цитирай

на морето

Ивана ,в днешно време се случват страшни неща .Бог да дава сили  и на тази майчица !
Цитирай

София

Нека почива в мир!  Praynig Защо нямат край трагедиите, защо има още почернени майки...........  Crying or Very sad
Миналата година мой колега на 25 години беше болен от вирусен минингит. Беше в кома повече от месец. Спасиха го, чудото стана. Сега е жив и здрав, за съжаление е от малкото оцелели след тази коварна болест.  Praynig
Цитирай

Бургас

Бог да дава сили на горката майчица.
 Rose за ангелчето
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора