почина детенце от вирусен менингит

  • 7 853
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 016
Моите съболезнования!
Бих искала да попитам знаете ли дали се прави ваксина срещу вирусен менингит и  ако да на каква възраст?
Не се прави, за съжаление...

Аз доколкото знам сега вече пожелание  на  родителя се слага някаква ваксина против менингит до навършването на една годинка на детето  .

# 31
  • София
  • Мнения: 1 941
Тя е против бактериален менингит по-точно един от видовете. Тази бактерия е причинителя - хемофилус инфлуенце Peace

# 32
  • Мнения: 95
мили момичета, до колкото знам вирусния менингит е страшен - има форми и в зависимост от степента и скоростта на разболяването - понякога е необратим
когато засяга мозъка е до колкото знам неспасяем...много рядко се спасява пациента но обикновено е с необратими последици за мозъка
та не винаги е немарливост причината...
дано и в този случай е по-скоро необратимост, а не че някой не си е свършил работата
така или иначе БОг да дава сили на майката да се бори с тежката загуба

аз бях болна от вирусен менингит покоси ме за около 15-18 4аса знам защото ми стана зле към 18ч. и в болницата бях на др ден към 14ч,ако не беше реакцията на моята лекарка можеше и за мен да говорят така,в момента в които ме видя и ме прати на пункция,плюс това симптомите са винаги еднакви,според мен може да е било лекарска грешка,а може и да отишли късно,но това вече не е важно .
ДА ПОЧИВА  В МИР МАЛКОТО АНГЕЛЧЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт