Вече си имам ходещо кърмаче

  • 659
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 873
Много съм щастлива!
Дъщеричката ми,която буквално вчера кърмих в парка,понеже нищо друго не я успокояваше,днес щапука като малко човече,бързо и уверено!
Бабите все и мърморят,че не била бебе да се кърми още,ама тя направи две обиколки на апартамента и заспа на гърдата Heart Eyes
В понеделник става на годинка Party

# 1
  • София
  • Мнения: 418
честито!
въобще не слушай бабите. ти и беба знаете най-добре. и при мен има коментари и напълно те разбирам.

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честито и само така с кърменето!!!!! Peace

# 3
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Да ти е жива и здрава.

# 4
  • Мнения: 250
Честито ти ходещо детенце.Да се наслаждавате на кърменето толкова колкото и двете пожелаете. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 864
Честито ходещо човече  Hug
Моята проходи на 9 месеца,но все още сме само на кърма  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 6 235
Честито!

И ние от скоро ходим самостоятелно и все още се кърмим Simple Smile

# 7
  • Мнения: 96
Честито! И аз ще продължавам да кърмя след като проходи малчо/стига да има мляко де/!

# 8
  • Мнения: 2 614
Честито, а след няколко месеца добре дошла в темата на Говорещите кърмачета  Mr. Green
После на тези, пишещите поезия и така  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 10 975
Честито! Бързи и пъргави крачета на дъщеричката ти Heart Eyes И не слушай бабите Laughing

# 10
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито! И говорещо кърмаче може да имаш, стига да го желаете двете с бебка. Пожелавам ви го от все сърце!

# 11
  • Мнения: 35
Честито! Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 2 296
Браво!А бабите да си гледат работата.
Дъщеря ми беше на година и пет месеца,когато спях да я кърмя.
Имаше 20 зъбчета и ми говореше,малкия сега е на годинка и месец-
ходи от 11месечен,продължавам да си го кърмя без да обръщам
внимание на коментари и чуждото мнене!

# 13
  • Мнения: 3 929
Честито! Да направите прощъпулник, да го отпразнувате подобаващо. Вече си спомням с умиление тези моменти, ама за нас вече приключиха. Кърмих сина си до 2,7 год. Достатъчно коментари и нападки имаше по наш адрес, но не съжалявам за това дълго кърмене. Страхотни моменти са това. Радвай им се и ти.

# 14
  • Мнения: 1 674
Браво на вас! И аз си имам вкъщи ходещо кърмаче.Дъщеря ми проходи на 11 месеца.Ходим вече стабилно ,а след 4 дни ще правим годинка.И аз кърмя/не виждам нищо лошо в това./Не слушай бабите.

Общи условия

Активация на акаунт