Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте!
в процеса на изтощителния ремонт скоро ще стигнем до слагане на окачения таван.
много ви моля да дадете някакви оригинални идеи за окачен таван със скрито осветление..и ако може някакви снимки,за да добия представа..
благодаря ви! Hug
Цитирай

Хм, сигурна ли си, че искаш окачен таван. Вече изобщо не е модерно. Всъщност на запад дори никога не е било. Ако все пак си категорична, те съветвам да направиш нещо съвсем семпло, без залитания. Пусни търсачката на изображения, окачен таван, има много снимки. Успех ти желая Hug
Цитирай

Варна

Съгласна съм с mama_nat.
Цитирай

Варна

Хората, които ще ти правят тавана, са длъжни да ти предложат и проекти. Тука няма как да ти дадем идеи, защото това зависи от стаята и ефектите се докарват според нея, според мебелите в бъдеще и други неща.
Цитирай

София

На мен ми харесва това  http://field.dibla.com/index.php?topic=3814.0  но както ти е написала ПуканкаZ всичко зависи от помещението и т.н.  Wink
« Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 15:24 от justice »
Цитирай

Torrevieja,España

Защо да не е модерно,на мен ми харесва много.Смятам,4е всеки има своя вкус и знае какво му харесва или не и не би трябвало да се ръководи от модата щтом дадено нещто му харесва,мое мнение.
Цитирай

София

Моите окачени тавани са съвсем семпли и в същото време доста ефектни. Възможно най-прости форми избери, просто за да се поберат вътре трансформаторите, лампите, пурите или каквото там ще слагаш да свети. За мен окаченият таван служи именно за това. Резултатът идва с осветлението, а не формите и цвета на тавана.
Цитирай

Пловдив

Много хубаво стои, но не бива да разчиташ само на това осветление, слабо е. 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.