Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Atlanta ,USA

момичета,с риск да досадя.много четох по темата за овулацията,ама пак нещо ми куца.Значи,при цикъл вариращ от 21 до 32дена,ми е трудно да определя от кога да започна тестовете.купила съм clear ovu test.благодаря предварително.Успех на всички. Praynig newsm78
Цитирай

Sofia

Здравей Ради ! Smile
Добре дошла сред нас ! Желая ти скоро да ни се похвалиш !
Та щом си се снабдила с clear ovu  предполагам си прочела упътването . При цикъл 21 дни трябва да започнеш на 6ти ден . След като е толкова нередовен обаче може да се наложи да си купиш и втори коплект тестове ако цикъла се окаже по - дългичък и първия компл. тестове на засече ову . Това е.

Иначе по- добрия вариант май е БТ , но той е по - ангажиращ мисълта .

Успех !  Smile
Цитирай

Пловдив

При такъв вариращ цикъл не мисля че тестовете са най-добрия вариант,освен ако не ти се дават много пари за много тестове,които да правиш от шести до към 15-16 ден...можеш да пробваш с БТ както е казала Морена,най-подходящ вариант за теб,стига да ти се занимава.И трети вариант-следиш цервикална слуз и болки в яйчниците...Успех каквото и да избереш Wink
Цитирай

Atlanta ,USA

Благодаря,Morena!И аз се надям скоро да ви се похваля.Силно вярвам,че ще се получи. Praynig
Цитирай

Atlanta ,USA

При такъв вариращ цикъл не мисля че тестовете са най-добрия вариант,освен ако не ти се дават много пари за много тестове,които да правиш от шести до към 15-16 ден...можеш да пробваш с БТ както е казала Морена,най-подходящ вариант за теб,стига да ти се занимава.И трети вариант-следиш цервикална слуз и болки в яйчниците...Успех каквото и да избереш Wink
PraynigБлагодаря за съветите и подкрепата.ще пробвам всичко и се надявам,скоро да се похваля.  bouquet
Цитирай

Пловдив Белащица

...  PraynigБлагодаря за съветите и подкрепата.ще пробвам всичко и се надявам,скоро да се похваля.  bouquet
Чакаме!!! Laughing
Цитирай

Успех и наистина 4акаме да се похвалиш скоро Very Happy Very Happy
Цитирай

София, Младост 1

Според мен в такива случаи/пък и не само/ най-сигурният метод е...секс всеки ден. Аз поне смятам да изпробвам този вариант, пък ще видим smile3503
Цитирай

Ако имаш възможност защо не отидеш на фоликулометрия? С този нередовен цикъл това май е по-сигурния вариант.

Веселина, ако правят секс всеки ден, мъжа й ще остане кожа и кости накрая 35 По-добре карайте през ден (за да има и достатъчно време да се възобновят плувците Wink)

Успех и на двете!
Цитирай

На Триъгълната земя в кьошето ... бях

Веселина, ако правят секс всеки ден, мъжа й ще остане кожа и кости накрая 35 По-добре карайте през ден (за да има и достатъчно време да се възобновят плувците Wink)

Сори, че малко е OFF ,aма не мога да се здържа.3ная един виц по темата.

Един мъж много мразел жена си и решил да я ликвидира.Пробвал много начини ама нъц. По съвет на негов приятел почнал той да прави секс с нея 2 седмици по режима сутрин- обед- вечер.Разцъфтяла жената,а той отслабнал,ни жив ни умрял.На 12 ия ден я чул да пее в кухнята и казал: "Пей,пей, мама ти стара,ама оЩе 2 дена ти остават!!" #2gunfire
Цитирай

Atlanta ,USA

Very Happyразвеселих се много от вица!сега се връщам от работа и бързам,да си прочета съветите от вас момичета.Страхотни сте!А отнсно секса всеки ден...и аз щ есе замисля.Май ще ми дойде в повече.  bouquet  bouquet
Цитирай

Е с тоя виц направо се попикахме от смях с колежките в офеса  35 hahaha 35 hahaha 35 hahaha ВЪРХА Е  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.