Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Имам приятел, който има възможност да ми изпрати лаптоп.
Много ви моля да ми обясните подробно какъв е реда. Съвети и препоръки ?!?!?!? Praynig Praynig
« Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 12:22 от Лийра »
Цитирай

Ако има това значение за теб, имай предвид, че клавиатурата няма да има кирилица. Дори и да не ти трябва, ако в даден момент решиш да го продадеш, тогава може да се затрудниш.
Смяната на клавиатура на лаптоп е малко по - особена. Ние в момента също проучваме въпроса, понеже сме поръчали лаптоп от Дубай.
Цитирай

София

Че те лаптопите по принцип клавиатурите им нямат кирилица....което не е проблем, може да се занесе в последствие да се добавят знаците.

А иначе - най-лесно е ако има кой да ти го донесе направо...с пращането не знам как става точно.
Цитирай

А иначе - най-лесно е ако има кой да ти го донесе направо...с пращането не знам как става точно.

Точно това е проблема, че когато излизаш от страната, нямаш право да носиш повече от един лаптоп.  Поради тази причина трябва да ми го изпрати, но нито той, нито аз знаем как става
Цитирай

София

От къде не можеш да изнасяш повече от един? Аз лично съм носила от САЩ насам 3 лаптопа без проблем, никой не ти казава колко да изнасяш. Проблема е да не са заядат с него тук. На мен нищо не ми казаха, а друг път съм пътувала с 2 лаптопа от САЩ към Б-я.
За кирилицата го носиш и за 20 лева ти слагат и кирилица.
Аз винаги съм използвала лаптопи от САЩ. Сега съм с DELL и даже гаранцията му важи.
Цитирай

От къде не можеш да изнасяш повече от един? Аз лично съм носила от САЩ насам 3 лаптопа без проблем, никой не ти казава колко да изнасяш. Проблема е да не са заядат с него тук. На мен нищо не ми казаха, а друг път съм пътувала с 2 лаптопа от САЩ към Б-я.
Аз винаги съм използвала лаптопи от САЩ. Сега съм с DELL и даже гаранцията му важи.

А къде го носиш за кирилица?  Embarassed
Цитирай

София

Ще питам мъжа ми и ще пиша утре че той не е в Б-я.
Цитирай

Предният път е имал големи проблеми и затова сега не иска да си има неприятности.Предложи да ми изпрати и това е единственият вариант за мен. Това е . 33uu Какви са условията - съвети и препоръки приемам, защото нищо не ми е ясно.
Цитирай

София

по принцип няма право, може да каже, че единия е личен а др служебен, но ако се заядат, имат право...
Цитирай

София

записвам се да следя темата, че и аз съм заръчала лаптоп- и най-вече ме интересува частта с кирилицата, че си я използвам.  Laughing Моя ще годонесат, но проучи въпроса как стоят нещата с DHL например. Предполагам, че ще е доста скъпа доставката, но поне ще е сигурно. Има и вариант по пощата, като задължително се посочва точно какво се изпраща и се изпраща като подарък, за да не се плаща мито, но тозивариант е доста рискован-чувала съм за случаи, в които получават опакована пратка, с абсолютно същото тегло, но вътре ... Shocked всякакви боклуци, но не и изпратеното , за да се докара грамажа
Цитирай

Така като чета.. вие на кирилица ли пишете бре, хора?
Аз ползвам кирилизираща програмка Flex Type, и ползвам клавишите на латинските буквички.
Не е ли много трудно с кирилицата?
Цитирай

София

Така като чета.. вие на кирилица ли пишете бре, хора?
Аз ползвам кирилизираща програмка Flex Type, и ползвам клавишите на латинските буквички.
Не е ли много трудно с кирилицата?

Който както си е свикнал, на мен кирилицата ми е по лесна от фонетиката.
Цитирай

София

"ДЕСТ" гр. София, ул. Гео Милев № 28 Телефон: 02/ 72 08 10
Цитирай

София

Имам приятел, който има възможност да ми изпрати лаптоп.
Много ви моля да ми обясните подробно какъв е реда. Съвети и препоръки ?!?!?!? Praynig Praynig

Понеже пратката ти ще е скъпа, предполагам че би искала да я застраховаш. Като го направиш, ще трябва тук да платиш ДДС, мито май няма за компютъри. Номера с подаръци не минават, всичко >45 евро по закон се обмитява, освен ако не е мостра. Така че прецени, дали  си струва да го пращаш тук.
Цитирай

"ДЕСТ" гр. София, ул. Гео Милев № 28 Телефон: 02/ 72 08 10
Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора