Рецепти и процедури за билколечение на всякакви болести!

  • 629 706
  • 1 366
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 2 741
С какво да мажа нокът на пръста на крака, на който има гъбичка? Пробвах с накапване на масло от чаено дърво няколко месеца, но няма ефект. Казаха ми с йод.

# 1 081
  • Мнения: 10 210
С какво да мажа нокът на пръста на крака, на който има гъбичка? Пробвах с накапване на масло от чаено дърво няколко месеца, но няма ефект. Казаха ми с йод.

Майка ми си излекува гъбичка на нокътя с обща детоксикираща диета. Преди това години наред пробва всичко и без ефект или само кратък такъв.

# 1 082
  • Мнения: 807
най-бързо става с йод, но е дълготрайно решение

# 1 083
  • Мнения: 11 737

А прилошаване при пътуване...кво мога да дам на дете на 10г  Thinking Ония хомеопатични за нищо не стават.
На мен хомеопатичните ми подействаха много добре. Става ми много лошо при пътуване. Приемът започва обаче ден преди пътуването.
А друга алтернатива, клечка за зъби да държи със зъби. Бях чела някъде, че нещо от дърво ако се държи в устата и не ти прилошава. При мен имаше ефект. Вече вие ще прецените дали за 10 годишно дете е удачен вариант.

# 1 084
  • Мнения: 4 097
Записвам се в темата и искам да попитам - някой да знае полезни билки за щитовидна жлеза?

# 1 085
  • Мнения: 118
Бих искала да попитам дали някой би ми казал какви билки мога да пия при пролетна умора?

# 1 086
  • Мнения: 328
Бих искала да попитам дали някой би ми казал какви билки мога да пия при пролетна умора?
Левзея  ,      коприва

# 1 087
  • Мнения: 4 303
Копривата не е ли за алергии?

# 1 088
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
А какво да правя за изпотяване на краката на детето,почти на 11 е...Снощи киснах в смрадлика. Thinking

# 1 089
  • Мнения: 328
Копривата не е ли за алергии?
тово е една малка част
от
Кукуряк

  
    
    


Коприва можем да пием през цялата година. През пролетта ни помага да гоним пролетната умора, през зимата ще ни помогне, когато сме попрекалили с празничната храната, а ако сме натоварени в ежедневието можем да пробваме да заменим кафето с чай от коприва.

Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 13:19 от silve 55

# 1 090
  • Мнения: 4
Бих искала да попитам дали някой би ми казал какви билки мога да пия при пролетна умора?

Пролетна умора има различни билки, основно извлек от глухарче и корени на червена четка (красной четкой). Второто го открих за сефте преди година и наистина работи безотказно. Дори мога да кажа, че съм леко пристрастна към нея да не кажа пристрастена Simple Smile . Пускам ти да видиш: http://lechiteli.bg/magazin/%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%ba%d0%b8/%d0%b … 0%bf%d1%80%d0%b5/
Общо взето ефекта е следния, тинктурата се взима по 20 капки и те вдига за повече от 9 часа с бодър ум, сила, кондиция дори либидото се качва. Кафе или други вредни поне за мен стимуланти дето след 20 мин. пак се чувствам като парцал, въобще съм ги стопирала кардинално.

# 1 091
  • Мнения: 161
Бих искала да попитам дали някой би ми казал какви билки мога да пия при пролетна умора?
Левзея  ,      коприва

Много ти благодаря.

# 1 092
  • Мнения: 2 741
някаква билка за хемороиди или заздравяване на кръвоносние съдобе. Засега няма кървене, образуванието е с големина на леща.

# 1 093
  • Мнения: 118
най-бързо става с йод, но е дълготрайно решение

А този йод не оцветява ли много? После трудно ли се изчиства?

# 1 094
  • Мнения: 10 210
най-бързо става с йод, но е дълготрайно решение

А този йод не оцветява ли много? После трудно ли се изчиства?
Да, оцветява. Леля ми се лекува така 10 години. Летните обувки с открити пръсти бяха мираж. Дали има начин да се почиства не знам, не съм се интересувала. Предполагам щеше да го прави, ако можеше.

Общи условия

Активация на акаунт