Лека и успешна нова седмица 13.06-19.06

  • 7 230
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 743
Здравейте мили момичета  Heart Eyes
Дано новата седмица донесе на всички много щастие и добри новини  bouquet
Края на миналата седмица беше изпълнен с положителни емоции - имаме ново християнче на catnadeen и една проходила принцеса на yosarian.
Дай Боже тези дни  Тея да се върне с добри новини за Луис Дани  Praynig
Детенцето на АдрианаК да е добре  Praynig
На Дианка на Реза да излязат изследванията и всичко да се оправи  Praynig
bim_bam бъди силна и вярвай, че всичко ще се оправи  Praynig
любознателна дано тази седмица малката е още по-добре  Praynig
stefania , firebird и всички други прекрасни и силни мами - лека и успешна седмица   Heart Eyes
Искрице, чакаме те в София  Wink

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
yosarian,да ти е живо и здраво малкото човече,много е сладко!
catnadeen  ,честито ти християнче,само добри дела да върши и отплата да получава!За съжаление не ми се отвориха снимките CryКак върви търсенето на жилище?Хайде по-скоро да се съберете с половинката под един покрив и да се радвате заедно на успехите на  Дани! luvbed(ако нещо бъркам с информацията,дължа публично извинение)
svasseva ,благодаря ти за пожеланието!Присъединявам се към молбите ти.

# 2
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Благодаря на всички за милите пожелания- да ви се връща стократно!!!
Наде честито ти Християнче. Да ти е жив и здрав и много палав.  bouquet
Наде той много е порастнал!!! Страхотен е - да го нацелуваш. Много е хубав!!

Последна редакция: пн, 13 юни 2005, 09:34 от yosarian

# 3
  • Мнения: 2 543
catnadeen, да ви е жив и здрав новопокръстения бебчо! Много да ви радва и да ви слуша!

Желая една чудесна седмица на всички! Hug

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Чудесна, слънчева и топла седмица ви желая!  newsm08
  А след дъждовете от миналата, да ни тръгне по вода!

# 5
  • Мнения: 1 710
Да се похваля и аз, че седмицата ми тръгва добре. Погушках новопроходилото Мими и малко я поразходих. И да кажа, че съм много поласкана от това й благоволение щот се оказа, че не искала да ходи при всеки.  newsm44
Наде, нека Господ пази малчо и да се оправя все по-бързо!
Искаха да ти кажа само малко информация за апартаментите. Моята приятелка е продала нейния - само седни за да не паднеш с новите цени. Значи апартаментът и беше в Младост 2 и го е продала за 25 хил. евро. Понеже тези дни си е купила нов и е търсила справки за цените та информацията е съвсем прясна - около 25 хил. вървят гарсониерите. В Кр.село - където тя е търсила - са били по 30 хил. даже. Но разбира се зависи от квартала и от вида на жилището. Просто исках да знаеш, че цените наистина много са скочили. Съжалявам, ако съм те обезсърчила, ама само исках да имаш информацията. А пък ти не се предавай - вярвам, че нещата ще се подредят.

# 6
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Майче, малко ще те опровергая, но не точно аз, а публикация в Капитал. Ще преразкажа набързо. По- голяма част от купувачите на недвижими имоти са инвеститори, т.е. хора които копуват жилища не за да живеят в тях, а като инвестиция в имот. Понеже нивата на наемите се задържа въпреки скока на цените "продава", се оказва че много хора просто се оттеглят от пазара и сега не продавача е цар , а купувача, в смисъл че продавачите стават повече от купувачите и цените съответно падат и според Капитал ще падат все повече. Оказва се че някои фирми за София обявяват високи цени за кв.м. застроена площ например 1300 евро на кв.м.(?????което ме изумява като цена), а всъщност до реална сделка се стига едва на нива 900-950 евро на кв.м. Понеже в София се строят в момента около 4000 луксозни апартаменти или къщи и отделно 20000-30000 жилища пазарът ще се пренасити и цените ще паднат.
Това е моя сбит преразказ с коментар Grinning
Наде, ако не бързате да купувате - има надежда:))

Последна редакция: пн, 13 юни 2005, 17:56 от yosarian

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
yosarian, честити ходещи крачета!

Наде, честито христианче!

Много късмет през новата седмица!

Ние сме малко болни. Има вирус в клиниката по ДЦП, лекарката каза, че още 2 деца са идвали при нея през празниците. Не стоите много там. И безпроблемно!

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мерси на всички които се опитват да ми помогнат!
Много много ви благодаря, че ви има!

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Наде, на мен също не ми се отварят снимките от кръщенето? Що така?

  Аааааааааа, отворих ги, веднага се редактирам. Много е готин малкият  Hug Пу-пу! И ми се струва, че прилича на теб  Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 юни 2005, 22:33 от bim_bam

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
момичета, много ми е тъжно за Тея

нещо с нервите не съм добре напоследък /дано ми дойде скоро, че иначе.../

дано поне с Нейка успеем да помогнем.... дано там нещата се наредят! ей просто много тъжен е живота!

# 11
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Честито на Йосариан Grinning

а на Искрица - добре дошла в София,
те пристигнаха благополучно  bouquet

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Нина кажи че чакаме да се видим! нямам начин да я чуя да я поздравя лично - затова ще ти пратя телефона си - ако иска да ми звънне или да ми прати нейния аз да я чуя
поздрави ги, моля те

искам да ти кажа, колко много съм щастлива, че те има   bouquet че помагаш и че намираш време и тук да дадеш безвъзмездно помощ!
За теб, за tomova и logoped и всички други ваши колеги, които намират време в забързаното ежедневие да помогнат със съвет!  bouquet

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ей как са ни "пикливите" проблеми тук? нещо мамчетата не пишат как са дечицата! Адринка и всички други да се разпишат, че ей! ДА не сатваме на кълбо  Wink

а има и други дето скоро не са писали - да драснат по едно "здраве" за тая седмица - да знаем, че въпреки трудностите се борят и продължават напред...а ако и кажат как са дечицата - ще ги   bouquet

ПетиаК да пишеш - как сте и кога са изследванията, защо не пишеш  Cry

Да не пиша списъка на Шиндлер - а всички чинно и по ред да се отчетат доброволно!  Wink Praynig

# 14
  • Мнения: 3 698
Здравейте момичета, ние с Лорка утре сме на преглед при Чавдаров и аз съм малко така:  Stuck Out Tongue Winking Eye cry #Silly , ама то щото шубето е голям страх, иначе съвсем уекинко съм притиснена Mr. Green ! От нас лека и успешна седмица на всички!   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт