С каква каша да започнем?

  • 2 330
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Започнах да давам оризова на ХИПП, но оризът нали запича по принцип и незнам дали е подходящ за вас newsm78

Аз мисля, че оризовата е с пробиотици, така че не вярвам да има проблем.

Аз пробвах оризова-безмлечна, обаче изобщо не ми хареса(мирише ми на гранясало), а и на бебека също. На милупа е много по хубава  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз пък дадох безмлечна и безглутенова бананова каша. Оризовата на Милупа я купих, но Калоян я плюеше постоянно и още на втория ден се отказах да го храня с нея.

# 17
  • Мнения: 1 477
Марката няма значение.Важно е да е безглутенова и безмлечна  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз започнах с ориз и царевица на Фризокрем (безмлечна). Преди това бях захранила със зеленчуково пюре.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз започнах с оризова

# 20
  • Мнения: 27 524
Здравейте мами искам да ви попитам с каква каша захранихте своето бебче? Понеже ние трудно се изакваме а и мляко като трябва да ядем ни е голяма мъка а за пюрета зеленчук и месно няма проблеми!

Така и не разбрах на колко е бебето?  Thinking Искаш да захранваш с каша, а казваш, че за зеленчуци и месо няма проблем?  newsm78
Иначе - ориз-царевица-тапиока на Милупа е най-добра  Peace

# 21
  • Мнения: 2 849
  Оризова на Милупа, нямахме проблеми с изхождането- напротив .
И при нас така .

# 22
# 23
  • Мнения: 5 940
С оризова на Милупа, но не я хареса особено. Може да се каже, че съм захранила с ориз и царевица на същата фирма /по принцип е грешка да захранваш с двукомпонентна каша, но той вече беше ял ориз в пюрета/.

# 24
  • Мнения: 514
Аз пък дадох безмлечна и безглутенова бананова каша. Оризовата на Милупа я купих, но Калоян я плюеше постоянно и още на втория ден се отказах да го храня с нея.
Също! Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт