"Градски легенди" по ТВ2

  • 5 496
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 634
Гледам,че им е свършила ваканцията на "Градски легенди"
Коментатори вече били Денди и Лиляна от Биг Брадър.
Дали за постоянно ще са те, или пак ще ги сменят, хич не ми харесват, тая Лиляна ужасно ме дразни  Stop

# 31
  • Мнения: 7
Тая Нана не мога да я понасям,такова дразнещо същество е. Sick  И като говори само вика. #Crazy Жалко,че предаването беше с нея,ако Марияна Попова беше дошла щеше да е по-интересно.Но коментарите за нея бяха много тъпи.. ooooh!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Много тъпо предаване беше снощи с Маги Желязкова- то голямо хвалене беше на тоя нейния мъж,то голяма работа , дето каза Денди(който едва понасям и ми прелича на някое влечуго) да бяха поканили него.Едно и също -моя мъж, моя мъж blahblah

# 33
  • Мнения: 87
добре, че е Нана от "Сблъсък" да й говори в слушалката на тая водеща, че е гола вода...

# 34
  • Мнения: 30 958
Защо да е гола вода. Харесвам я Вили Сечкова. Peace

# 35
  • Мнения: 179
Значи коментатори са Денди Лиляна, а преди Денди не беше ли комплект да коментира с Емануела - фолк певицата, но не се сещам сега в кое предаване беше newsm78
   И един въпрос, някой да знае, къде ги има предаванията на запис?

# 36
  • Мнения: 4 435
Значи коментатори са Денди Лиляна, а преди Денди не беше ли комплект да коментира с Емануела - фолк певицата, но не се сещам сега в кое предаване беше newsm78
   

Във същото предаване беше Денди с Емануела,просто коментаторите се сменят на определено време.

# 37
# 38
  • Мнения: 3 268
Много харесвам предаването,а Вили Сечкова ми е любима водеща.Много готина,нахакана,интелигентна мадама,с безкрайно дълги крака.И за щастие без силикон,което я прави по своему уникална.Последното предаване с Маги Желязкова обаче беше...нямам думи!Тая Маги не си затвори устата бе!Как може да говори такива лични неща за мъжа си,за бюста си,за това какви проблеми имат в брака.Луда работа,то нямаше диалог а само монолог.Заболя ме главата от нея.Според мен тази жена е изтъкана от комплекси,иначе нямам обяснение защо иска да направи кариера в телевизията на всяка цена.Иска да се докаже на мъжа си явно,ама така май ще го изгуби...

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Много харесвам предаването,а Вили Сечкова ми е любима водеща.Много готина,нахакана,интелигентна мадама,с безкрайно дълги крака.И за щастие без силикон,което я прави по своему уникална.Последното предаване с Маги Желязкова обаче беше...нямам думи!Тая Маги не си затвори устата бе!Как може да говори такива лични неща за мъжа си,за бюста си,за това какви проблеми имат в брака.Луда работа,то нямаше диалог а само монолог.Заболя ме главата от нея.Според мен тази жена е изтъкана от комплекси,иначе нямам обяснение защо иска да направи кариера в телевизията на всяка цена.Иска да се докаже на мъжа си явно,ама така май ще го изгуби...
Тя във ВИП брадър не говори толкова колкото в предаването.

# 40
  • Мнения: 4 435
Тази вечер гост ще е Азис.

# 41
  • Мнения: 1 265
Има ли някъде линк с предаването с гост Азис, пропуснахме го.?

# 42
  • Мнения: 230
Лиляна за мен е еталон за силно ограничена жена - без извинение. Чудя се, кой изобщо може да роди тази идея, тя да бъде коментатор. Когато я видях за пръв път в предаването, си помислих, че появяването й ще е едократно и че с него се търси някакъв неясен за мен ефект - напр. да се изобличи самочувствието на глупавите да усмиват по свестните от тях или нещо от рода (което впрочем, би било доста точно отражение на действителността в бг общество).

Спирам да гледам Градски легенди заради нея. За мен, времето на предаването се превърна в мъчение, вместо в развлечение.
Може някой да ми свирне, когато я сменят. Дано да е скоро, защото има интересни гости понякога.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Лиляна за мен е еталон за силно ограничена жена - без извинение. Чудя се, кой изобщо може да роди тази идея, тя да бъде коментатор. Когато я видях за пръв път в предаването, си помислих, че появяването й ще е едократно и че с него се търси някакъв неясен за мен ефект - напр. да се изобличи самочувствието на глупавите да усмиват по свестните от тях или нещо от рода (което впрочем, би било доста точно отражение на действителността в бг общество).

Спирам да гледам Градски легенди заради нея. За мен, времето на предаването се превърна в мъчение, вместо в развлечение.
Може някой да ми свирне, когато я сменят. Дано да е скоро, защото има интересни гости понякога.
И на мен свирнете като махнат и Денди.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 320
Предаването има понякога интересни гости, но самата Вили ми идва в повече! Заради нея просто не го гледам! Много ограничен човек, изтъкан от комплекси и злоба!

Общи условия

Активация на акаунт