Ще си спомним ли и ще си признаем ли ?

  • 2 700
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Да, спомням си, но аз не пиша толкова отдавна, а и съм пускала 2-3 теми само.
Първата ми тема беше в ДиС в подфорум Хоби. Интересуваше ме как да съхраня едни рози, в смисъл да ги изсуша и да си ги запазя. Момичетата бяха учтиви и се включиха с адекватни съвети.
С розите обаче нещата не се получиха. Sad

# 16
  • Мнения: 5 877
В "Готварски рецепти" беше, не помня точно.
После се прехвърлих в "Нашите деца".
Но аз съм от дир-а, там първата ми беше информационна, събирах мнения за набелязания от мен родилен дом.

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първата ми тема беше по повод дилемата ми да пусна детето на ясла или да го оставя на свекърва ми.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мога ли да забравя? В "Красива мама" появих се аз. Да разкажа моята дълга и тъжна история на борбата със следродилните тлъстини.  Party Същият ден кантаря удари 51 кг. и аз намерих публика.  Mr. Green (После се оказа, че кантаря е развален и показва 2 кг. по-малко. Та съм била 53 кг. което в моя случай съвсем не е за хвалба.)
Една година ходех в "Нашите деца" и в "Красива мама" само. "Клюкарникът" ми се виждаше плебейско, просташко място, където нямат място руски принцеси със синя кръв и високо вирнат нос.  Outta Joint
Не помня как и защо реших да се включа при клюкарките, но ей ме сега - от руска принцеса в крастава жаба. Даже потребителки са ме наричали клюкарка, защото съм киснела само тук, хе-хе (то си е вярно, какво).  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 78
Помня, все още съм новичка  Blush
темата беше "Закъснява ми", в
здравния. Бях в ужас,
защото имах съмнения, че съм бременна.
Там ме "успокоиха", че
отрицателните им тестове са на по 3-4
годинки...

# 20
  • Мнения: 2 448
Помня, защото не беше много отдавна, а и аз не съм много по пускането на темите.
Беше по проблема, заради който всъщност влязох да чета във форума.
Темата ми беше "за така наречените трудни деца", сега е цяла поредица продължи я друга потребителка , но се казва "темпераментните деца".  Grinning
Както и да е, за сериозната част форума ми помогна много за детето.
После открих Клюката и тук си помагам на себе си .  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 212
... "Клюкарникът" ми се виждаше плебейско, просташко място, където нямат място руски принцеси със синя кръв и високо вирнат нос.  Outta Joint...

М-да  Laughing , напълно споделям казаното от теб  yes
И на мен така ми се чинеше  Wink

И само това ли ще ми кажете по питането ?  Thinking
Хайде бре,   Wink .... наистина ли не помните ?

# 22
  • Мнения: X
Влязох с гадната, провокативна тема: "Биг Брадър иска смърт!". Имаше успех, бая страници набра.  Mr. Green  Точно свършваше последният Вип Брадър и всички в Клюкарника бяха луднали на тази тема - Десислава, Христина и т.н., спомняте си. Stop

# 23
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Първата ми тема, беше преди 5 години.  Wink Бях бременна с голямата щерка и пуснах тема в "Бъдещи и настоящи майки" за стриите - с какво да се мажа. То тогава имаше само 3 подфорума и 15тина форумки, които познавах от дира. Спомням си и първия ми отговорил - беше Vache !  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 405
Помня я. "Каква шапка би подхождала на мъж с костюм?" Темата я няма вече.

Скочих с двата крака право в клюкарника Simple Smile и с това разубедих Василиса и промених мнението й за мястото  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Първата ми тема, беше преди 5 години.  Wink Бях бременна с голямата щерка и пуснах тема в "Бъдещи и настоящи майки" за стриите - с какво да се мажа. То тогава имаше само 3 подфорума и 15тина форумки, които познавах от дира. Спомням си и първия ми отговорил - беше Vache !  Simple Smile

Мдааа, ако щеш вярвай, ама днес се бях сетила за теб  Wink

Честно казано не помня първата си тема във форума... било е в далечената 2002 г.  Rolling Eyes Познавах, обаче всички съфорумки, защото идвахме от дир-а и както Irka казва бяхме краен брой хора, за разлика от сега  Grinning

# 26
  • Мнения: 3 835
Нищо, нищо не търсех във форума, щерката беше вече ок. 4 годишна, ехейййй, бяхме минали бебешкия пубертет. Просто скучаех, бях чула настойчивото мнение на приятелка, и така, много тъпо ми се струваше, ама нямах никаква алтернатива, баш в момента. Та на майтап, нищо не бях чела, нищо, разгледах наляво, надясно и попаднах на тема за Болницата, където раждах. Амгхм...То не бяха хвалебствия, то не беше чудо, то не бяха светила доктори, то не е за приказване! От тук, от там го мислих, ама викам тая работа не ще да е на добре, все пак, не бива бре...., истината преди всичко, все пак, ами, ако вземе някоя майка да се предовери на тази информация, а има проблем, като мен, това не е безобидно... И си казах истината....и ме изядоха естествено....Ама беше много смешно, щото аз наистина не бях чела нищо, и като ми пуснаха едни емотикони, ама в дълга редичка, а аз ги гледаааааам умно...., и им се радвам. Grinning Много ги харесах. И викам, ама откъде ги вадите тия, много са готини! А те решиха, че се заяждам! Laughing А аз откровена и абсолютно не в час...

# 27
  • Мнения: 5 622
Дали не беше, че се похвалих, че съм била най-хубавата булка (пуснах темата след сватбата, със снимки, наистина бях много щастлива и красива  Mr. Greennewsm78   Laughing

# 28
  • Мнения: 3 423
Не помня. Но със сигурност е била
важна и съществена за бъдещето.
Тази, може би. А всъщност тази.

(с любезното съдействие на Един Голям Другар)

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 03:02 от Liska

# 29
  • Мнения: 3 622
Не помня първата пусната тема, май беше в готварския  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт