Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

1.Varna 2. Moon(During weekends)

Аз съм този същият, който пусна темата "Наркотик ли е форума?"
Да ви споделя жена ми така ми се накара #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  и ме навика.  Embarassed  Embarassed  Embarassed Заплаши, че повече няма да готви.  Sad  Crying or Very sad  Sad
 Та в името на любовта   mrstraetz   remybussi   remybussi   remybussi  и разбирателството   friendship   friendship  , докато тя постваше и четеше мнения във форума аз и сготвих   chef спагети с пикантен сос от риба тон и маслини. Е рецептата проработи, защото се помирихме.  Laughing   loveuuu

Сега по същество:
Всъщност форума си има и неговите положителни страни. Тя винаги е информирана за новите тенденции в отглеждането на бебета. Споделя с мен опита на майките, които вече са отгледали по едно бебе и ми разправя какво ни чака. Обсъждаме плюсовете и минусите на различните подходи и решаваме как ние ще гледаме нашето дете.  Заедно гледаме снимките на новородените бебета и четем разказите на майките за ражданията.
Тук е мястото да похваля и прекрасните гозби, които прави от форума "Готварски рецепти".
Всичките са сполучливи.  thumbs
А и четенето и писането във форума са един вид разтоварване.
Предполагам, че не е лесно да стоиш по цял ден вкъщи и да разнасяш големия корем. Embarassed
Цитирай

Turku, Finland

Ахиле, драги, коя е тази твоя жена дето те има тебе за свой мъж? Кажи, да мога да я поздравя с добрия избор за съпруг и баща на децата й...

За да го направим това по- интересно, би ли ми позволил да се опитам да отгатна коя е жена ти... Да не би случайно да е Pela?????????
Цитирай
...Ahile,Ahile, naistina jena ti e popadnala na suprug, kade moia da beshe takuv   Shocked(poslu6en kato teb) ... Samo se 4udia  do koga she ti  izdurji turpenieto ,4e to vsi4ko si ima granizi...
Цитирай

Turku, Finland

Госте, днес съм на бойна вълна и май ще се карам аз с тебе...

Остави Ахил и жена му на мира, ходи си гледай собственото мъжле (че от постинга ти подразбирам, че си госпожа) и недей си показва рогата и зависливостта пред другите хора.

Интересно ми е за какви граници говориш... Мисля, че в Ахиловото семейство няма граници, там има интелигентни хора които умеят да общуват помежду си и ние останалите можем само да вземаме пример от тях.

Така че КЪШ ОТ ТУК ако ще се заяждаш!
Цитирай

Пловдив

Az mislia 4e polza ot forumite opredeleno ima(ni6to 4e se prevra6ta v ne6to kato narkotik).Vav forumite vsi4ki sme kaji re4i na edin hal-ob6to vzeto vse za bebeta stava vapros.Spodeliame mnenia i opit v bebepraveneto i bebegledaneto i sme si podkrepa v trubni momenti.Az sam stra6no 6tastliva 4e otkrih tozi forum i dori si priznavam 4e mi e kato narkotik-niama lo6o.Samo maja mi ot vreme na vreme se oplakva 4e ne moje da se dokopa do kompiutara ama toi i bez tova sega e v sesia a pak za posle....e 6te vidim.
Taka 4e glasuvam s dvete race za polzata ot forumite.
Цитирай

Balchik

Разбира се че има полза и от форума,и от чата! Smile
Благодарение на всички вас ежедневието ми е по-лесно.Друго си е да знам ,че отсреща има някой ,който е преживял същите питанки като мен  33uu ,че се притеснява като мен ,когато децата са болни a11  и се радва като мен,когато са доволни или пък сме направили нещо ново-това е прекрасно 1luvu .Открих много приятели тук и не се чувствах сама през цялото това време докато бебо беше все още неориентиран-сега съм по-смела,не толкова шашната и се забавлявам много като чета тук. blush
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.