Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора
Моля ви за мнения от мами, на които дечицата им са ходили в яслата на някоя от двете градини. Praynig
Инфото, което прочетох е от преди една-две години. Rolling Eyes Знаете ли също така кои госпожи ще водят ясленските групи?
 bouquet
Цитирай

мен също ме вълнува прясна инфо за яслата в 76
моля няма ли мами да драснат някой ред?
Цитирай

Записвам се за 76 ОДЗ Smile

catnadeen, с теб май редовно се гоним по темите за това ОДЗ  Love Hug
Цитирай

simba21, дай повече инфо Praynig
персонала в яслите ОК ли е?
Цитирай

simba21, дай повече инфо Praynig
персонала в яслите ОК ли е?

И аз съм тук за инфо. Исках да кажа, че се записвам да следя инфото за 76-то, ама то сега като гледам, не съм била много ясна  Embarassed

Ние сме записани в 1ва вариант група, родени 2006, първото полугодие.
Цитирай

Персонала в яслата на 76 ОДЗ е страхотен , много са мили с децата, добре ги гледат, гушкат ги. Страхотни са  Hug
Цитирай

Персонала в яслата на 76 ОДЗ е страхотен , много са мили с децата, добре ги гледат, гушкат ги. Страхотни са  Hug

невероятни са. Не са страхотни. Няма други такива, а аз добих (горчив) опит с яслата към 56-то.  #2gunfire

Та, 76 с хиляда ръце.
Аз съм го казвала май и преди... Имам щерка, която през 1999г. започна да посещава яслата на 76то. Но понеже яко боледуваше, цифром и словом е ходила точно 7 дни в нея. Когато през 2005та записах синчето на яслата, едната сестра (макар, че тя вече е пенсионерка) ми се извини, че нямало да може и той да е в нейното гардеробче, понеже то вече е заето.
Който може ще ми разбере думите.  Smile

П. П: ако случайно персоналът не смогва с яслата, директорката се притичва в помощ. Да познавате друга такава?
Цитирай

Eee, благодаря ви!
Вече си мислех, че ще си останем тук само "записаните" Mr. Green
Шани, Hug
Цитирай

ние сме си записани, просот исках да чуя мнения
ама нещо няма много тея дни
Шани, мерсаж пак...дано и на нас ни хареса....така или иначе нямам дурги перспективи...почти де
Цитирай

ние сме си записани, просот исках да чуя мнения
имах предвид записаните към темата Mr. Green
Цитирай

Да побутна темата. Има ли вече някой, чието детенце тръгна на градина/ясла? Хайде да разказва, че на нас ни предстои на 16.09.  Hug
Цитирай

Разказите в тази тема http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=326059.0 . Тук само мнения за градината.
Цитирай

Малко закъснях с информацията, но чак сега видях темата.
Синът ми беше миналата година в яслата на 56-та, но там са 2 групи. Аз лично съм доволна от лелките и сестрите на нашата група. Винаги са били внимателни, обясняваха ми на дълго и на широко как е протекъл денят. Голям недостатък - огромните групи от по 36 деца Crazy. Не знам как 2 жени биха могли да обгрижат толкова деца, каквото и желание да имат. Едно гардеробче обикновено се ползва от 2 деца, зимата няма място за дебелите якета и раниците. От детската им градина все още нямам кой знае какво изградено мнение, защото е в нея едва от месец, а групите са сборни, учителките са всеки ден различни и май не си дават много зор Confused.
Цитирай

1-12 от 12 отговора