Съмнение за извънматочна бременност

  • 4 302
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честито, много се радвам.   bouquet

# 46
  • Мнения: 3 092
Следях с тревога темата ти , а сега много се радвам за теб !
Честито и от мен !
Лека бременност и бързо и безпроблемно раждане !  Hug

# 47
  • Мнения: 51
Благодаря ви,много сте мили  bouquet

# 48
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Чудесни новини  Hug

Да не забравиш  да се похвалиш после  Wink

# 49
  • Мнения: 1 131
Честито,слънце.Само дето се притесняваше.Целувки

# 50
  • Варна
  • Мнения: 88
Честито   bouquet много се радвам когато чуя такива неща   Party Лека бременност и всичките притеснения да останат в миналото 1stroller

# 51
  • Мнения: 729
не съм ти писала в темата но я следя.Нямаше ме няколко дена и сега като отварям-много се зарадвах.Честита бременност.Нека е безпроблемна и на финала много сладко и здраво бебче ти желая.  Hug

# 52
  • Мнения: 545
Честито!!! Лека и безпроблемна бременности, лесно раждане и здраво детенце ти пожелавам Hug

# 53
  • Мнения: 4 335
4естито и лека бременност  bouquet

# 54
  • Мнения: 4 753
Честито и лека бременност!!!   bouquet

# 55
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 666
Честито!   bouquet
ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ! Hug

# 56
  • Мнения: 254
Толкова е хубаво Hug Лека бременност и гледай да не мислиш за лоши работи, бебето има нужда от положителни емоции Joy

# 57
  • Мнения: 140
Момичета,ще си имам бебеее Heart Eyes baby_neutralТоку-що се връщам от АГ и всичко ми е наред ooooh!
Овулацията наистина ми е била по-късно и сега плодното сакче отговаря на 5 г.с.

Благодаря ви за подкрепата и оптимизма Hug

Честито и аз бях като теб миналата седмица Tired 4 положителни теста, съмнения за извънматочна, оперираха ме и махнаха киста.Нямаше нищо в матката, а последната дата на М беше на 17 май.Вчера ходих пак на преглед и да ми махнат конците и се видя нещо в матката Laughing,предполагат че съм в 4 седмица Flutter

# 58
  • Мнения: 51
Честито и аз бях като теб миналата седмица Tired 4 положителни теста, съмнения за извънматочна, оперираха ме и махнаха киста.Нямаше нищо в матката, а последната дата на М беше на 17 май.Вчера ходих пак на преглед и да ми махнат конците и се видя нещо в матката Laughing,предполагат че съм в 4 седмица Flutter

Как така са те оперирали без да са сигурни,че не си бременна Shocked Честито и лека бременност  bouquet

Благодаря ви,много сте мили всички.Наистина се радвам,че срещнах такива сърдечни хора тук Heart Eyes
Разбира се ще ви държа в течение как се развиват нещата Hug

# 59
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Браво,много се радвам за чудесния завършек,но аз си знаех дори ти бях писала,че и при мен беше така,овулацията била по късно.Сега само положителни емоции ти пожелавам! Hug  Ама и chapla какви ги е преживяла горката...Лека бременност и на двете!

Общи условия

Активация на акаунт