5 юли - нова среща на близнаци по голи краци!

  • 4 906
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Лято е! Време за отпуски и мързел в жегата,
 но преди да се видим "наесен с песен" правя плах опит да поканя желаещите
и понасящите високите температури и прижурящото слънце  на една последна лятна сбирка на 5 юли!
Предвид сезонните атмосферни условия мисля, че и часовете трябва да променим - преди 11 или след 17.
Но така или иначе - ако има ентусиасти, да се преброят!
Хайде на анкетата!

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 16:44 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 1 165
Супер! Нямам предпочитания! Когато тогава.  Hug

п.с. Пак ли там?   Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 842
Креми, четеш ми мислите  Hug
Нали пропуснахме предишната среща и вече нямам търпение  Wink
Аз съм за след 17 ч.

# 3
  • Мнения: 450
Точно се канех да питам, няма ли пак да има срещичка, на която най-накрая и ние да присъстваме и ето  Laughing
И аз нямам предпочитания за датата, но след 17ч не е ли малко късничко за децата, мойте заспиват към 19,30ч newsm78
предишните срещи не бяха ли сутрин?

# 4
  • Мнения: 1 895
Бяха от 11, но сега е ужасно топло и неподходящо по обяд.
Затова и писах, че според мен трябва да е преди 11 или след 17ч.
Първо да изберем датата, после и часа Peace

# 5
  • Мнения: 1 165
11 е много топло наистина. А преди 11 часа, не знам кой ще дойде.  След 17.00 е най-добре за час-два. И ние се къпем към 20.00.  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 069
Аз заминавам за Еленския балкан някъде 1-2 юли - така, че не ни бройте. Чак септември евентуално ще се появим...

# 7
  • Мнения: 1 895
Блазя ви. Добре да си починете на прохладното там Hug

# 8
  • Мнения: 1 165
Нели, чудесно място. Да си изкарате хубаво и да се завърнете със свежи сили. Там ли ще празнувате рождения ден на сладурите?  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 727
Гласувах за 5 юли, но нямам проблем и за някой от другите дни. Ако мнозинството е за друг ден, ще се преориентираме. Ама преди 11:00 как ще пием джинове, тоници и облаци?
Давайте по-късно - към 17:00 - 18:00.
mari73, кви са тез деца, дето заспиват в 19:30??? Ейй, живот си живеят някои  Hug. Не можеш ли да ги приспиш в количката и така да си купонясваме?

# 10
  • Мнения: 1 165
Ейй, живот си живеят някои  Hug. Не можеш ли да ги приспиш в количката и така да си купонясваме?
   Ауу, каква бъдеща свекърва newsm44 , да му мислят снахите newsm17.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 711
Е супер! И аз тамън се чудех дали ще има срещичка Simple Smile
Ех и мойте да си лягаха в 7:30... ама после сутринта да стават към 8... златни щяха да са  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 770
Ако срещата е на 5 или 6-ти може би ще се класираме, но за следващите дати няма да можем, защото на 12-ти юли ще правим кръщавка  Simple Smile. Така, че гласувам за 5 юли...  bouquet
ПП Определено след 17 часа е по-удачно, защото жегата е страшна.

# 13
  • Мнения: 78
Ние сме за 5-ти и 6-ти, после отиваме във врачанския балкан  Peace
И аз си мисля, че след пет ще е по-добре... То сутрин докато се събудиииим...
А така от срещичката, през баничката... айде на млекцето и в легалцето...  Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 1 895
Аз гласувах за 5-ти, защото 6-ти е неделя и обичайно се подготвяме за следващият работен ден.
На 12-13 ме няма, празнувам семейни празници и няма да имаме време за други сбирки. Но така или иначе като гледам нещата отивам към 5-6.
Ще изчакам още малко да поведе единия от двата дни по гласове и направо ще пусна анкета за час!

# 15
  • София
  • Мнения: 1 842
И аз гласувах за 5-ти. Креми ме подсети, че и ние имаме семейни празници  Laughing
Креми, аз съм на 11, а мъжът ми на 13 юли  Laughing При вас сигурно пада голяма подготовка  Grinning

# 16
  • Мнения: 450
Ама преди 11:00 как ще пием джинове, тоници и облаци?
Давайте по-късно - към 17:00 - 18:00.
mari73, кви са тез деца, дето заспиват в 19:30??? Ейй, живот си живеят някои  Hug. Не можеш ли да ги приспиш в количката и така да си купонясваме?

Еее, бях забравила, че в "живота дето си го живея"  има  джинове и тоници cheers, време ми е вече да опитам, може пък да им хареса кърма с градус, така ще заспят и в 18ч newsm62
За нас е малко кофти, че не сме в София и трябва да пътуваме след обяд в най-голямата жега, затова предпочитах сутринта, а и сутрин са по спокойни, но ако така сте решили ще се опитаме да дойдеме и вечерта Hug

# 17
  • Мнения: 3 336
И аз съм за 5-ти следобяд. 5 ми е ок. И моите преди  заспиваха в 8 , но вече изтеглиха към 9- 9.30, но вече стават ЧАК към 7 Joy Преди ставаха към 5-6 Crazy Да се включа и аз в клюката извън темата, извинявай, Креми  bouquet

# 18
  • Мнения: 50
Аааа, много ме зарадвахте с предстоящата нова срещичка Laughing Не се бях вясвала във форума от маса време и днес...хоп - анкета за деня на срещата   bouquet Гласувах за 5-ти и предпочитам след 17ч. Ако не изникне нещо непредвидено, ще се видим!

# 19
  • Мнения: 243
И аз гласувах за 5  Simple Smile Дано този път да успеем да дойдем....След обяд е по-удачно според мен.

# 20
  • Мнения: 1 895
Креми, аз съм на 11, а мъжът ми на 13 юли  Laughing При вас сигурно пада голяма подготовка  Grinning

При мен е още по-гъста програмата. Празнуваме все хора от семейството на 27 юни, 3 юли, 6 юли и на 12 децата закриват рачешкия сезон Mr. Green ТежкО ми Laughing

Радвам се, че има желаещи за среща, въпреки топлините и отпуските Laughing

# 21
  • Мнения: 450
Никакво закриване на сезона Naughty, аз съм на 14 юли Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 1 711
Много раци  Joy но сезона го закриваме ние  Mr. Green на 20ти
Извинявам се, че не е по темата Simple Smile

# 23
 Cry jalko 4e  propsnaxme tazi sre6ta na bliznacite .taka ni se iska6e da prisystvame.6te ima li druga sre6ta naprimer prez esenta?moite momi4enca otivat na selo pri baba i dqdo

# 24
  • Мнения: 1 165
Ще има, ще има... на есен с песен  Grinning.

Мацки, срещата май се очертава за 5 юли - 17 часа?!

# 25
  • Мнения: 1 895
5 юли, Лятната естрада на Борисовата градина!
Моля гласувайте за час Peace

# 26
  • Мнения: 770
17 часа от нас

# 27
  • Мнения: 91
Аз също ще дойда,четя често , не ме познавате защото не пиша.Бременна съм с близнаци каря на 5 месец  и смятам,че има какво да науча от вас.Ще ми е приятно да се запознаем Simple Smile

# 28
  • Мнения: 243
Аз също ще дойда,четя често , не ме познавате защото не пиша.Бременна съм с близнаци каря на 5 месец  и смятам,че има какво да науча от вас.Ще ми е приятно да се запознаем Simple Smile
Ами време беше да започнеш да пишеш Laughing Добре дошла   bouquet

# 29
  • Мнения: 50
Аааа, супер-в събота в 17ч. в Борисовата градина  Sunglasses Все рачета, а?! Наистина сте много...

# 30
  • София
  • Мнения: 1 951
Ние  сме на линия  ,само  да  разбера часа.

# 31
  • Мнения: 17
Здравейте мами на близнаци! Ако приемате нови попълнения и ние ще се опитаме да се присъединим към вас стига да няма непредвидени ситуации! 17ч на 05,07 Борисовата градина значи!?!

# 32
  • Мнения: 1 895
5 юли, Борисовата градина, Лятната естрада до стадиона на ЦСКА, 17 часа!

# 33
  • Мнения: 238
Този път и ние живот и здраве ще дойдем  Peace Да не се каня много, че може пак да ни се разсъхне работата  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 450
Дали времето няма да ни развали срещичката newsm78,
дават го с превалявания     umbrella

# 35
  • София
  • Мнения: 1 711
За съжаление ние утре ще пропуснем срещата. Днес Лора се събуди с хрема и кашлица. Докторката ни  забрани да излизаме няколко дни, така че ще се видим на есен Sad

# 36
  • Мнения: 1 895
Налага ми се да замина тази вечер. Утре сте без мен и децата. Надявам се някой да ме отмени със снимките, че да ви се порадвам - весело изкарване Laughing

# 37
  • Мнения: 1 165
И ние май отпадаме. Мъжа ми трябва да работи уикенда  Close. Ако смогнем, ще дойдем, но се съмнявам.  Sad

# 38
  • Мнения: 1 165
Ехо, имаше ли среща, колко мами се събрахте. Чакам новини и снимчици, липсвахте ми.  Hug

# 39
  • Мнения: 7 803
среща имаше, снимки също. за жалост нямам възможност да сваля снимките  #Cussing out да слага някой друг

# 40
  • София
  • Мнения: 1 727
Пфу, ние се успахме по най-балъшкия начин. Аз легнах, разчитайки че мъжът ми ще ме събуди като си дойде от бач, той се прибрал, видял ни че всички спим и той легнал. И станахме в 17:30 и пропуснахме сбирката.  ooooh!

# 41
  • София
  • Мнения: 803
Що така със снимките  Rolling Eyes Нямаше ни Модераторката и се изложихме Laughing Laughing Laughing
Все пак се посъбрахме, не беше така масово , както предходните пъти, но пак биваше  Hug Hug Hug
Дължа извинение, за това че не участвахме в пиршеството, обаче мойте ханове, като ревнаха и трябваше да напуснем скорострелно.
В очакване на нови срещи  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 17
ИМА СНИМКИ КАК ДА НЯМА! ДНЕС ОБЕЩАВАМ ДА ГИ КАЧА И ДА ПУСНА ЛИНК!!! В КЪЩИ НЯМАШЕ НЕТ И ЩЕ ОПИТАМ ДА ГИ КАЧА ОТ ОФИСА!!!

# 43
  • Мнения: 17
МОМИЧЕТА КАЧИХ ВСИЧКИ СНИМКИ, КОИТО СЪМ НАПРАВИЛА! МИСЛЕХ, ЧЕ СА ПОВЕЧЕ НА БРОЙ! ЗНАМ, ЧЕ СЪМ ИЗПУСНАЛА БЛИЗНАШКИ ДВОЙКИ, НО ТОВА УСПЯХ ДА НАПРАВЯ АЗ! АКО НЯКОЙ ОТ ВАС ИМА СНИМКИ ОТ ТАЗИ СРЕЩА И ИСКА ДА ДОПЪЛНИ АЛБУМА МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ!!! ЮЗЪРНЕЙМА Е С МАЛКИ БУКВИ bliznatsibgmama А ПАРОЛАТА 123456  Simple Smile НАДЯВАМ СЕ ДА ГО ДОПЪЛНИТЕ СЪС СНИМКИ НА ВСИЧКИ ПРИСЪСТВАЩИ!

# 44
  • Мнения: 7 803
а къде е албума? в кой сайт?

# 45
  • Мнения: 1 895
bobiog, в снимка.бг, съществува такъв потребител, но албума е празен newsm78

# 46
  • Мнения: 17
Simple Smile СЪЖАЛЯВАМ МАЙ НЕ СЪМ БИЛА ЯСНА ПОТРЕБИТЕЛЯ Е bliznatsibgmama  И ДАВАМ И ПАРОЛАТА 123456 ЗА ДА МОЖЕ ДА РЕДАКТИРАТЕ АЛБУМИТЕ НА ТОЗИ ПОТРЕБИТЕЛ Т.Е. ДА ДОБАВЯТЕ НОВИ СНИМКИ, ДА ПИШЕТЕ КОМЕНТАРИ КЪМ СНИМКИ НА ВАШИТЕ БЕБЕТА ТАМ И ДА ДОБАВЯТЕ НОВИ АЛБУМИ НА СЛЕДВАЩИ СРЕЩИ!!! ВЛИЗАТЕ КАТО ПОТРЕБИТЕТЕЛ ПРЕЗ ВХОД И ПАРОЛА!!! АКО ИМА НЕЩО НЕЯСНО ПИШЕТЕ ЩЕ ОБЯСНЯ ИМАМ И СКАЙП bobi77013649!

http://www.bliznatsibgmama.snimka.bg/

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 14:16 от Double with Cream

# 47
  • София
  • Мнения: 803
Чудно си се справила bobiog, иначе нямаше да сме документирани  Laughing Laughing Laughing
Нашите са без коментар  Laughing Laughing Laughing, можехме и малко по-фотогенично да позираме  Wink Wink . Тати каза, че съм като от Джурасик парк, трудно било да се предположи , че децата са мои  Laughing Laughing Laughing , като някой да ми ги бил подхвърлил  Embarassed Embarassed Embarassed

# 48
  • Мнения: 450
При нас сменят жиците и сме по цял ден без ток за 1 седмица #Cussing out , затова докато се наканя да кача няколкото снимки, направени с телефона на мъжа ми, той взе, че отиде за риба вчера и паднал с дрехите в реката Joy hahaha Joy , телефона му не работи и незнам ако го оправят дали ще са се запазили снимките Hug


# 49
  • Мнения: 154
И ние искаме на среща с вас!
Другия път ще дойдем,тъкмо ще сме по-големи вече!!!
Много сте хубави всичките!!!
Пете,страхотни са момчетата Hug

# 50
  • Мнения: 22
как мина срещата?снимки има ли?

# 51
  • Мнения: 649
Здравейте и от мен, след дълго отсъствие.  Пропуснали сме и тази среща, но за следващата, обещавам, че ще сме на линия!!! Колко много имате да разказвате, а и ние...

Общи условия

Активация на акаунт