Препоръчайте ми марка зехтин

  • 37 898
  • 40
  •   2
Отговори
  • Мнения: 263
Искам да си взема зехтин за салати, но понеже не купувам, имам нужда от съвет  Hug Мерси предварително  bowuu

# 1
  • Мнения: 1 505
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=293361.msg7483660#msg7483660 Понеже имаше ве4е такава тема,затова ти я открих,може да ти е от полза.

# 2
Напоследък купуваме "Родон", ако не се лъжа. Можеш да го намериш в "Кауфланд", с една такава тапа като на бутилка "Гролш". Ако не го намериш ти препоръчвам да си вземеш гръцки, екстра върджин. Независимо от марката няма да сгрешиш  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 263
Благодаря и на двете ви   bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 360
Аз ти препоръчвам Био Зехтина. Много е хубав, но е малко по-скъп.

# 5
  • Мнения: 407
От баща си знам, че истинския зехтин има зеленикав отенък,а рядко срещам по магазините такъв.
Иначе и аз ти препоръчвам Родон.

# 6
  • Мнения: 234
DEL ALMA-- ЗЕХТИН ПОМАС Peace

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ние ползваме Фреско,даже готвя с него.

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Защо го препоръчваш този Помас? Моля за малко повече инфо!  Hug

# 9
  • Мнения: 27 524
Коста д'Оро  Peace

# 10
Poneje jiveq ot 11 godini v greece shte ti kaja slednoto.   ima mnogo marki zahtin na bg pazar,pove4eto ot koito ne gi e 4uvala daje i maika im........   riadko da popadnesh na istinski zahtin tuk v bg, no vse pak opitai    ASPIS extra virgin, toi e ot malkoto kachestvenni stoki  ot takuv vid. grucki e i mnoogo hubav...

# 11
  • plovdiv
  • Мнения: 519
От 3 години купувам Nobile   на Carapelli    .От всички зехтини,които съм пробвала този е най-добрия.Купувам го от Метро.

# 12
  • Мнения: 99
Ползвали сме доста марки, но най-вече сме се спрели на San Lazaro Extra virgin, както и на балсамовия оцет на тази марка.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 975
Най предпочитаните от мен марки зехтин са CARAPELLI,MONINI и BORGES.Ползвам тези марки от години.

# 14
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
MINERVA  или  ALTIS Това са два от най хубавите гръцки зехтини.На мене ми го изпращат от Гърция.А може и да си поръчате от превозвачите които возят гурбетчиите или им прекарват колетите които изпращат до България  всяка седмица

Общи условия

Активация на акаунт